Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Songül Öden uluslararası markanın tanıtım yüzü oldu

Schwarzkopf, Palette markasının yeni uluslararası reklam kampanyasında çalıştığı Songül Öden ile tanıtımını önceki akşam gerçekleştirdi.

1/12

PALETTE MARKASININ İLK TÜRK YÜZÜ: Kuruçeşme Less Ottomans Hotel’de düzenlenen gecede 33 ülkeyi birden kapsayan projede ilk kez ünlü bir Türk Schwarzkopf Palette’nin yüzü oldu.

2/12

Songül Öden, güzelliği ve derin göğüs ve sırt dekolte kıyafetiyle göz kamaştırdı. Ev sahipliğini Genel Müdür Hasan Alemdar’ın yaptığı gecede özellikle bayan davetliler yeni markayı yakından inceledi.

3/12

Palette, yeni uluslararası reklam kampanyası için başarılı oyuncu Songül Öden ile işbirliği yaptı.

4/12

Özellikle Ortadoğu ve Doğu Avrupa'da önemli bir hayran kitlesine sahip olan Songül Öden, bu kampanya aracılığıyla saç renginin sırrını dünyanın dört bir yanındaki kadınlarla paylaşacak.

5/12

Avrupa'dan gelen ekip ile 4 gün boyunca İstanbul'da gerçekleştirilen çekimlerden sonra Songül Öden, önümüzdeki günlerde izleyicisiyle buluşacak reklam filminin tanıtım gecesinde Songül Öden ürünü kullanıp memnun kaldığını 'Farklı kültürlere ait, farklı coğrafyalardan gelen insanlarla çalışmak benim için inanılmaz bir deneyimdi.

6/12

Bunun için kendimi çok şanslı hissediyorum.

7/12

Etkisini ilk kullanımdan itibaren saçlarımda gözlemledim ve çok memnun kaldım.

8/12

Daha önce doğal ürünler kullanıyordum ama şimdi bunu kullanıyorum' diyerek dile getirdi.

9/12

Songül Öden

10/12

Songül Öden

11/12

Songül Öden

12/12