Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Starların pahalıya satılan eşyaları

Lady Gaga takma tırnağı Michael Jackson eldiveni ya da Lady Gaga tırnağı fark etmeksizin müzik severler hayranı oldukları sanatçıların ürünleri için bugüne kadar çok yüksek paralar ödedi. İşte onlardan bazıları.

1/11

Lady Gaga takma tırnağı Lady Gaga'nın konserlerinde kullandığı takma tırnakları, ABD'de düzenlenen bir açık artırmada 12 bin dolara satıldı.

2/11

Madonna mayosu Pop müziğin kraliçesi olarak kabul edilen Madonna'nın ünlü modacı Jean Paul Gaultier tarafından özel dikilen konser kıyafeti Londra'da düzenlenen bir açık artırmada yaklaşık 52 bin dolara satıldı.

3/11

Michael Jackson eldiveni Popun Kralı Michael Jackson'ın pop tarihine geçen taşlı eldivenleri için hayranlarından biri 350 bin doları gözden çıkardı.

4/11

Johnny Cash'ın tulumu Efsanevi Country müzik sanatçısının kot tulumu 50 bin dolara alıcı buldu.

5/11

Ozzy Ozvbourne'nun yarasa kıyafeti Rock dünyasının en renkli isimlerinden Ozzy Ozbourne'nun konserlerinde giydiği yarasa benzeri kıyafeti için 2007 yılında yapılan bir açık artırmada 7 bin doların üzerinde bir para ödendi.

6/11

John Lennon gözlükleri Müzik dünyasının en önemli isimlerinden, efsanevi grup Beatles'ın üyesi John Lennon'ın alameti farikası gözlükleri için bir açık artırma düzenlendi. Açık artırmayı kazanan kişinin ne kadar ödeme yaptığı bilinmiyor ama tahmini olarak 1,6 milyon doların üzerinde bir rakamdan bahsediliyor.

7/11

Elvis Presley'nin İncil'i Rock'n Roll dünyasının tek kralı Elvis Presley'e aile fertleri tarafından 1957 yılında kendisine hediye edilen ve ölümüne kadar da yanında taşıdığı İncil için bir hayranı 92 bin doları gözden çıkardı.

8/11

James Brown sahne kıyafeti Soul müziğin efsanevi ismi James Brown konserleri sırasında giydiği bir kıyafet bir hayranı tarafından 800 bin dolar karşılığında satın alındı.

9/11

Keith Richards'ın sahne kıyafeti Rolling Stone grubunun efsanevi ismi Richards'ın konserlerinde giydiği bir takım için yaklaşık 22 bin dolar ödendi.

10/11

Bob Dylan'ın hırkası Ünlü müzisyenin hırkası için bir hayranı 17 bin doların üzerinde para verdi.

11/11