Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Stil sahibi 8 futbolcu

Onlar yeşil sahadaki başarılarıyla olduğu kadar, saha dışındaki görünümleriyle de dikkat çeken isimler. Futbol dünyasının en stil sahibi adamlarını Türkiye oyladı.

1/9

Arda Turan İspanya’da bir kahraman olarak anılan Arda, Barcelona formasıyla kim bilir daha ne başarılara imza atacak... Günün birinde, Barça’nın stil sahibi bir kaptanı olabilir.

2/9

Didier Drogba Drogba’nın sevenlerinde bıraktığı etki, yalnızca attığı gollerden ibaret değil. Smokinini giydiğinde, insana “Lider olunmaz, doğulur” dedirtiyor.

3/9

Cristiano Ronaldo Kulağında parlayan küpesi, taranmış saçları ve gülümsemesiyle bu listeye girmemesi olanaksızdı.

4/9

Mario Gomez İnsanlar Gómez'i sahada da, saha dışında da çoktan takdir etmişe benziyor...

5/9

Fernando Muslera Her oylamanın bir kazananı olur elbette. Uruguaylı file bekçisi futbolun en stil sahibi adamı unvanını aldı ve kolay kolay da bırakacağa benzemiyor.

6/9

Andrea Pırlo Onun için İtalyan tarzının vücut bulmuş hali desek yanılmış olmayız. Pirlo’yu hiç izlememiş biriyseniz, sokakta karşılaştığınızda model zannetmeniz gayet mümkün.

7/9

Pep Guardıola Maç sırasında ekranlara onun kadar fazla yansıyan teknik adam zor gelir. Kendinden emin duruşuyla, hiçbir zaman çıkarmadığı gömleğini en az sahadaki futbolcular kadar terletse de bu, onun stil sahibi olmasına engel değil.

8/9

Ersan Gülüm Artık Çin’de top koşturacak olan Ersan Gülüm, siyah beyazlı formayı terletmediği anlarda da stiliyle dikkat çekenlerden.

9/9