Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Super Bowl'dan dikkat çeken görüntüler

Amerikan Futbolu Ligi'nin final maçı Super Bowl dün gece oynandı.

1/10

Super Bowl 2017'ye sadece ew England Patriots ile Atlanta Falcon arasında oynanan maç değil, karşılaşma öncesi ve sonrasında yaşanan pek çok ilginç an da damga vurdu.

2/10

ABD'nin Houston şehrinde, NRG Stadyumu'nda New England Patriots ile Atlanta Falcon arasında oynanan maçı 72 bin kişi stadyumda, milyonlarca kişi de televizyon başında izledi.

3/10

Super Bowl 2017'ye New England Patriots'un şampiyon olduğu maçın yanı sıra pek çok ilginç an da damga vurdu.

4/10

ABD'li şampiyon jimnastikçi Simone Biles ile basketbolcu Shaquille O'Neal, maç öncesi bir araya geldi. 1,46 metre boyundaki Biles ile 2,16 metrelik NBA yıldızı yan yana durunca ortaya bu fotoğraf çıktı.

5/10

Broadway müzikali Hamilton'da canlandırdıkları Schuyler kardeşler rolüyle tanınan oyuncular Phillipa Soo, Rene Elise Goldsberry ve Jasmine Cephas Jones, 'America the Beautiful' şarkısını a cappella (müziksiz) seslendirmeleriyle büyük beğeni topladı.

6/10

Eski ABD Başkanı George H.W. Bush eşi Barbara Bush'la geldiği Super Bowl maçı öncesinde yazı tura attı.

7/10

Maçın devre arası şovunu Lady Gaga sergiledi. Gaga'nın müzik, dans ve görsel şölen içeren şovu büyük beğeni topladı. Öte yandan Gaga'nın performansı esnasında Trump'ın politikalarına göndermede bulunması da dikkat çekti.

8/10

Maçı New England Patriots takımı kazandı ve kupanın Tom Brady'nin elinde olduğu an stadyumda coşku büyüktü.

9/10

New England Patriots takımı futbolcusu olan eşi Tom Brady'yi desteklemek için stadyumda bulunan süper model Gisele Bündchen, eşi Super Bowl LI MVP ödülünü kazanınca yerinde duramadı.

10/10