Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Süper Lig'in 'devam' kararına oyunculardan tepki

TFF Başkanı Nihat Özdemir'in liglerin seyircisiz olarak devam edeceğini açıklaması üzerine, Süper Lig'de ve TFF 1. Lİg'de görev alan birçok oyuncu karara tepki gösterdi. İşte oyuncuların verdiği tepkiler...

1/13

Olcay Şahan (Denizlispor): "Biz futbolcular deplasmana gitmek için havaalanlarını kullanacağız, otellerde konaklayacağız ve maçlara çıkacağız. Mecburen işimiz gereği temas kurmak zorunda kalacağız. En zor durumlarda bile işimizi her zaman yapacağız ancak bizim de ailemiz olduğu unutulmasın."

2/13

Yekta Kurtuluş (Antalyaspor): "Seyircisiz devam kararı alan büyüklerimizi bizimle beraber uçakla seyahat etmeye, antrenman öncesinde tesislerde tokalaşmaya ve maçlardan önce soyunma odasına davet ediyorum. "

3/13

Karim Hafez (Yeni Malatyaspor): "Lige devam etmek, büyük bir risk taşıyor. Lütfen bizi ve ailemizi koruyun."

4/13

Mert Hakan Yandaş (Sivasspor): "Oyna, devam çünkü bizim bir ailemiz yok"

5/13

Ufuk Ceylan (Yeni Malatyaspor): "Sonuç olarak; evde mi kalalım? Antrenmana mı gidelim? Maç için şehir dışına mı çıkalım?"

6/13

Fabien Farnolle (Yeni Malatyaspor): "Ligi devam ettirmek büyük bir risk demek. Lütfen bizi ve ailemizi koruyun."

7/13

Bernard Mensah (Kayserispor): "Hayat, bu dünyadaki en önemli şey. Şu anda ciddi bir şey oluyor ve ligi devam ettirmeye ısrar ediyorlar. Bizi gerçekten önemsiyorlar mı?"

8/13

Selçuk Şahin (Bursaspor): "Avrupa'da bütün ligler ertelenmişken, bizim devam etmemiz düşündürücü. Bursaspor kaptanı olarak, takım arkadaşlarım adına liglere devam kararının tekrar gözden geçirilmesini rica ediyorum."

9/13

Fernando Muslera (Galatasaray): "Evinde kal Türkiye. Biz de evde kalmak istiyoruz." mesajıyla birlikte Türkiye'de koronavirüsün yayılma grafiğini paylaştı: "Ve biz futbol oynamaktan bahsediyoruz."

10/13

İlhan Parlak (MKE Ankaragücü): "İnsanlar evlerinden dışarı çıkmasın herkes tedbirli olsun diye bütün dünya bas bas bağırıyor Yarın benim ve bütün TÜRKİYE deki futbolcu arkadaşlarımın idmanı var iyi geceler (Bütün personelimizin de ALLAH yardımcısı olsun çünkü içinde 60 yaş üzeri de var)"

11/13

Radamel Falcao (Galatasaray): "Bizim de ailemiz var"

12/13

Diego Angelo (Kayserispor): "Devlet, insanlara evde kalmalarını söylüyor. Biz futbolcular neyiz? Bu nüfusun bir parçası değil miyiz? Biz de insanız. Eğlencenizi tatmin edecek robotlar değiliz. Şimdilik futbol oynamak istemiyoruz. Lütfen ligi durdurun."

13/13