Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Tiger Sun YPJ'ye katılarak IŞİD’le savaştı

Kanadalı 46 yaşındaki Tiger Sun isimli model Suriye'ye giderek YPG'nin kadın kuvvetleri olan YPJ'ye katılarak IŞİD'le savaştı.

1/15

SURİYE'YE GERİ DÖNECEK Yeterli beslenememe ve bacaklarındaki rahatsızlık nedeniyle Kanada'ya dönen eski model iyileştikten sonra Suriye'ye geri dönerek savaşmaya devam edeceğini açıkladı.

2/15

SAVAŞIRKEN GÖRDÜKLERİNİ ANLATTI Kanada’daki rahat hayatını bırakıp IŞİD’e karşı savaşmaya giden Sun, savaşırken gördüklerini şöyle anlattı.

3/15

KADIN VE ERKEK ASKERLER ARASINDA CİNSEL İLİŞKİ Bir keresinde mayına basan küçük bir kızın civardaki Kürtlerin tıbbi bilgisi olmadığından hayatını kaybettiğine şahit olduğunu açıklayan Sun, cephede kadın ve erkek askerler arasında cinsel ilişki olabildiğini ama bunun saklı tutulduğunu söyledi.

4/15

CEPHEDE KOPMUŞ PARMAK Cephede kopmuş bir parmak gördüğünü ama çevresinde bir cesede rastlamadığını anlatan Sun, kadınların erkeklerle cephede eşit şartlarda savaştığını da söyledi.

5/15

IŞİD'E KARŞI SAVAŞMA NEDENİ Bir kız çocuk annesi ve Zambia doğumlu 46 yaşındaki model, IŞİD’in bir videosunu gördükten sonra Lübnanlı erkek arkadaşından ayrılarak savaşmaya karar verdiğini belirtti.

6/15

Tiger Sun

7/15

Tiger Sun

8/15

Tiger Sun

9/15

Tiger Sun

10/15

Tiger Sun

11/15

Tiger Sun

12/15

Tiger Sun

13/15

Tiger Sun

14/15

Tiger Sun

15/15