Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Tom Cruise dağ evini satışa çıkardı

Ünlü aktör 20 yıla yakın bir süre boyunca meraklı gözlerden kaçıp "sığınma mekanı" olarak kullandığı dağ evini satışa çıkardı.

1/15

Tom Cruise, 1990'lı yıllarda ikinci karısı Nicole Kidman ile evliliği sırasında satın aldığı Colorado'da Telluride Dağı yakınlarındaki kır evini elden çıkarmaya karar verdi.

2/15

Aktör, gözlerden uzak yaşamak istediğinde sığındığı bu dağ evi için 50 milyon dolar istiyor. Bu, gösteri dünyasının ünlüleri arasında bir gayri menkul için istenen en yüksek rakamlardan biri.

3/15

Daha önce artık hayatta olmayan ünlü yapımcı Aaron Spelling'in Hollywod'daki muhteşem malikanesi eşi tarafından 115 milyon dolara satışa çıkarılmıştı. Malikaneyi işadamı Bernie Ecclestone o dönemde evlenme hazırlığında olan küçük kızı için satın almıştı.

4/15

Gisele Bundchen ve Tom Brady'nin, milyarder rap'çi Dr. Dre tarafından 40 milyon dolara satın alınan malikanesi de listenin ilk sıralarında.

5/15

Cruise ile bir süre önce boşandığı üçüncü karısı Katie Holmes'un 2006 yılında kızları Suri dünyaya geldiğinde çok konuşulan Vanity Fair pozlarını verdikleri ve o yaz mevsimini geçirdikleri ev artık yeni sahibini bekliyor.

6/15

Tom Cruise'un emlak ajansı ünlü aktörün Katie Holmes'tan boşandıktan sonra bu evi satmaya karar verdiğini belirterek "Artık bu evde eskisi kadar çok zaman geçiremediği için elinden çıkarmayı düşünüyor" diye konuştu.

7/15

Etkileyici bir dağ manzarasına sahip olan evde spor salonu da dahil her türlü ayrıntı düşünülmüş.

8/15

Tom Cruise'un dağ evi

9/15

Tom Cruise'un dağ evi

10/15

Tom Cruise'un dağ evi

11/15

Tom Cruise'un dağ evi

12/15

Tom Cruise'un dağ evi

13/15

Tom Cruise'un dağ evi

14/15

Tom Cruise'un dağ evi

15/15