Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Trabzon'da yerel basının UEFA manşetleri

Gazeteler, UEFA'nın 2010-2011 Şampiyonluk kupasını Trabzonspor'a vereceğini iddia etti.

1/6

TARAFTAR SEVİNÇLİ, YÖNETİM SAĞDUYULU Bordo-mavili taraftarlar sosyal medyada kararın sevincini yaşarken, yönetim ise sağduyulu yaklaştı. Trabzon'dan yayın yapan yerel gazetelerde, kararı sevinçle karşıladı, 2010-2011 sezonu Şampiyonluk Kupası'nın bordo – mavili kulübe geri verileceğini iddia etti.

2/6

"TFF'YE UEFA TOKADI" Kuzey Ekspres Gazetesi, "TFF'ye UEFA tokadı!" başlığının yanı sıra, "Şimdi gecikmiş adaleti sağlamak ve Trabzonspor'un hak ettiği kupanın gerçek sahibine verilme zamanıdır" manşetlerini kullandı.

3/6

"FENERBAHÇE KÜMEYE, KUPA TRABZONSPOR'A" İlkhaber Gazetesi, "Fenerbahçe kümeye kupa Trabzonspor'a", "Fenerbahçe şike yaptığını KAP'a bildirdi" ve "Fenerbahçe'nin ceza almasına, kupanın Trabzonspor'a verilmesine kesin gözüyle bakılıyor" manşetlerini attı.

4/6

"UEFA'YI BAĞIRA ÇAĞIRA UYANDIRDIK" Taka Gazetesi de, "Şampiyonluk turu yakın" ve "UEFA'yı bağıra-çağıra uyandırdık" manşetleriyle kararı okuyucularına aktardı. Karadeniz Gaezetesi de, "Artık kaçacak yeriniz yok" ve "Yıldırım ve ekibi şimdi yandı" başlıklarını attı.

5/6

"BAŞBAKAN NE TFF HİÇBİRİ ŞİKEYİ ÖRTEMEDİ" Karadeniz'de Sonnokta gazetesi, "Ve UEFA şikecilerin tepesine bindi", "TFF vereceksin kupayı!", "Çalınan kupanın gerçek şampiyona verilmesine artık sayılı günler kaldı" ve "Türk yargısını hiçe sayan TFF bakalım şimdi ne yapacak?" başlıklarını kullandı. Günebakış Gazetesi de, haberi manşetten duyurdu. Gazete, "Ne Başbakanın tavrı, ne TFF'nin kararı, Hiçbiri şikeyi örtemedi" ve "Yaşasın küresel adalet" başlıklarıyla, şampiyonluk kupasının Trabzonspor'a geri verilmesini talep etti.

6/6