Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Trabzonspor - Fenerbahçe maçının dış basına yansıması

L'equipe"Trabzonspor ve Fenerbahçe arasında oynanan maçta saha savaş alanına döndü. 23. dakikada Emenike'nin golünün ardından duran oyun, devrenin uzatmalarında tatil edildi"

1/14

NIEUWSBLAD "Türk futbolunda kıyamet! Trabzonspor ve Fenerbahçe arasındaki maçta ceza sahasına ateşli maddeler atıldı. Hakem soyunma odasına gitti"

2/14

NBC "Taraftarların şiddeti, Trabzonspor'un Fenerbahçe ile olan maçını tatil ettirdi. İki uyarının ardından hakem üçüncüsünde maçı bitirdi"

3/14

TUTTO SPORT "Trabzonspor ve Fenerbahçe arasında oynanan maçta her şey oldu! Metal maddeler atılması nedeniyle maç tatil edildi. Türk polisi oyuncuları kalkanlarıyla korudu"

4/14

MARCA “Hakem Bülent Yıldırım’ın kararı Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel’in hemen arkasına atılan maddelerden sonra geldi. Atılan maddeler arasında kayalar ve işaret fişekleri de vardı”

5/14

DE TELEGRAAF "Kuyt'ın 11'de başladığı maçta kaleci Volkan kurban seçildi. Kafasına ateşli maddeler, bozuk paralar, maddeler, kapı kolu atıldı"

6/14

O JOGO "Trabzonspor taraftarı 30 dakika boyunca sahaya maddeler attı, Fenerbahçe bayrağını yırttı. Maç tatil edildi"

7/14

LE MONDE "Trabzonspor-Fenerbahçe maçında sahaya kapı kolu da dahil olmak üzere tehlikeli maddeler atıldı ve özellikle Volkan Demirel isabet alındı"

8/14

MUNDO DEPORTIVO "Sahaya yağmur gibi madde yağdı. Hakem Bülent Yıldırım maçı tatil etti"

9/14

HOY "Fenerbahçe-Trabzonspor maçı sahaya yağan maddelerden ötürü tatil edildi"

10/14

VOLKSKRANT "Uzatma dakikalarında penaltı noktasına yağan ateşli maddelerden ötürü maç durduruldu, 10 dakika sonra ise tatil edildi"

11/14

CALCIO NEWS 24 "Trabzonspor ve Fenerbahçe arasında oynanan maç kızgın taraftarların sahaya maddeler atılması nedeniyle tatil edildi"

12/14

MAIS FUTEBOL "2010/11'de iki kulüp arasında yükselen tansiyon, son maçta taş ve yanıcı maddelerle yükseldi. Maç tatil edildi"

13/14

AS "Hakem 10 dakika ara verdi ama madde yağmaya devam etti. Maddeler arasında taşlar ve yanıcı maddeler vardı"

14/14