Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Uçakta otel konforu

Alman Bild gazetesi dünyaca ünlü havayolu şirketlerinin 'Business Class' hizmetlerini karşılaştırdı. 'Business Class' konforu sunan bazı havayolu şirketlerinin uçakları sanki 'uçan bir oteli' andırıyor. İşte en konforlu hizmet sunan havayolu şirketleri. ASIANA AIRLINES Güney Kore havayolu şirketi Asiana Airlines, konforu tercih eden müşterilerine oda gibi bir kabin sunuyor. Kabinin tavanı gökyüzü ve yıldızlarla dekore edilmiş. Yatağa dönüşen koltuğunuzun hemen karşısında büyük bir ekran televizyon duruyor. Güney Koreli Asiana Airlines dünyanın en konforlu 5'inci havayolu şirketi olarak gösteriliyor.

1/14

Singapur havayolu şirketi Singapore Airlines'ın 'Business Class'ında yolculuk yapan bir müşteri, yatağa dünüşen bir koltuğa değil, doğrudan bir yatağa sahip. Uzun yolculuklarda siz yatağınızda mışıl mışıl uyurken, kıta değiştiriyorsunuz.

2/14

Katar havayolu şirketi Qatar Airways'ın 'Business Class' müşterilerine sürprizi var. Koltuğunuzun önünde bir sepha ve üzerinde sizi bir çiçek vazosu bekliyor. Yolculuğun keyfini çıkarırken, aynı zamanda taze çiçeklerin keyfini çıkarıyorsunuz.

3/14

Qatar Airways konfor isteyen müşterilerine sadece taze çiçek sunmuyor. Siz 'XXL' koltuğunuzda uzanırken, hemen yanıbaşınızda gerektiği zaman önünüze çekebileceğiniz bir plazma televizyonunuz var. İçkinizi yudumlarken, sinema keyfi yaşayabilirsiniz.

4/14

Yolcularına sinema keyfi yaşatan bir diğer havayolu şirketide Abu Dubai merkezli Etihad Airways. Ayaklarınızı uzatarak film keyfi yaşayabilirsiniz.

5/14

Etihad Airways'in 'Business Class'ındaki koltuğu aynı zamanda yatağa dönüşüyor. Televizyonunu kapatıktan sonra ışıkları söndürerek, yatağınızda güzel bir uyku çekebilirsiniz.

6/14

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli Emiretas havayolu şirketi, 'Business Class' müşterilerine seyahatları sırasında duş alma imkanı sağlıyor. Konforlu kabininizde size ait tuvalet ve banyo bulunuyor.

7/14

Emirates'in 'Business Class' müşterileri başka bir sürprizi daha var. Uçakta yolcuların içkilerini yudumlarken, sohbet edebilecekleri bir bar bulunuyor.

8/14

Kıtalararası yolculukta lüks hizmet sunan bir diğer havayolu şirketi de Japon All Nippon Airways. Dünyanın en konforlu 4 havayolu şirketi arasında gösterilen All Nippon Airways, yemekte şarap seçimi de yaptırıyor.

9/14

Japon havayolu şirketi All Nippon Airways'te sizinle özel olarak ilgilenen bir hostes var. Yatağınızı da o hazırlıyor. Siz uyurken yorganınızı üstünüze o örtüyor.

10/14

Hong Kong merkezli Cathay Pacific dünyanın en iyi 10 havayolu şirketi arasında gösteriliyor. Cathay Pacific'te sanki lüks bir lokantada oturuyormuşsunuz gibi yolculuk yapıyorsunuz. Sizinle sürekli olarak ilgilenen bir kabin görevlisi bulunuyor.

11/14

Avustralya havayolu şirketi Qantas Airways de, 'Business Class' müşterilerine yolculukları boyunca unutamayacakları bir gece yaşatıyor. Restoran konforundaki kabinlerde yemek ve şarap seçimi yapabiliyorsunuz.

12/14

Avustralya havayolu şirketi Quantas Airways aynı zamanda sağlık bir uyku çekmeniz için de ortam sağlıyor.

13/14

Kıtalararası yolculuklarda konforlu uçuş hizmeti veren şirketlerden biri de Alman havayolu devi Lufthansa. Lufthansa'ın 'A380' tipi uçaklarında size ait bir odanız var. Odaya dönüştürülmüş kabinde, yatağınız, lavabonuz ve duş alabileceğiniz bir bölüm mevcut.

14/14