Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Umutsuz Ev Kadını Eva Longoria’nın muhteşem evi

Dünyanın en çok izlenilen dizisi Desperate Houseviwes’ın (Umutsuz Ev Kadınları) güzel oyuncusu Eva Longoria’nın muhteşem evini sizin için derledik...

1/15

Los Angeles’ın Hollywood Hill’s bölgesinde yer alan muhteşem evin değeri ise 3.795 milyon dolar.

2/15

Tam 6 adet yatak odası ve 9 banyosu olan Eva Longoria’nın evi 8.603 m² büyüklüğünde.

3/15

Ünlü yıldız, filmlerde görmeye alışkın olduğunuz dev Hollywood tabelasının bulunduğu bölgedeki bir tepede özel olarak inşa ettirdiği evini, önümüzdeki aylarda boşaltmayı umuyor.

4/15

Taşınma nedeni ise Eva Longoria’nın yeni doğum yapması. Üç katlı bu büyük konak, kalın çitlerle çevrilmiş ve taş döşemeli bir avlusu bulunuyor.

5/15

Mükemmel bir peyzaj düzenlemesi yapılmış olan bahçede ise spa ve dalış havuzu var. Gizliliğe önem veren Eva Longoria, bu evi yaptırırken dışarıdan gözetlenme ihtimalini tamamen ortadan kaldırmış.

6/15

Dev pencereleriyle gün ışığını tümüyle göğüsleyen güzel evin, iki ayrı garajı, açık hava mutfağı, özel barbeküsü ve mükemmel bir terası mevcut.

7/15

Eva Longoria’nın evi, hemen her yerden dağ manzarası gören villa tipi bir dev malikane

8/15

Zemin kattaki büyük aile odasında mükemmel bir bar tasarlanmış. Vizon andezit döşeme seramikleri ile eşsiz sütlü kahve duvar tonu bir araya gelerek, çağdaş tablolarla buluşturulmuş.

9/15

Heykellerin ve özel tabloların yer aldığı duvarlar, eve estetik ve modern bir görüntü kazandırmış. Sinema odasında ise Eva Longoria’nın geçmişte oynadığı filmlerin afişleri çerçeveletilmiş ve projeksiyon sistemi kurulmuş.

10/15

Zevkli yıldızın banyosu da rüya gibi! Büyük dağ manzaralı penceresinin önünde jakuzili küveti ve buhar duşu olan banyoda yok yok.

11/15

Ev tüm sunduklarıyla yeni sahibine şimdiden eşsiz bir miras bırakıyor.

12/15

Ünlü yıldız bu büyük malikanede kişisel bir çalışma ofisi ve spor yapmak için özel bir oda hazırlatmış. Dev bir mutfağı olan özel evin 12 kişilik büyük mermer bir yemek masası var.

13/15

Kalabalık misafirler için her şey düşünülmüş. Üç kat arasında merdivenlerle geçiş sağlanıyor ve merdivenler, işlemeli ferforje trabzanlarla çevreleniyor.

14/15

Her bölümü özenle süslenen mükemmel malikanenin ayrıca havuz kenarında yemek masası ve açık hava mutfak tezgahı da yer alıyor.

15/15