Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlü isimlerin yatırımları

Ünlü isimlerin çoğu kazandıkları paraları gayrimenkule yatırmayı tercih ediyor.

1/30

Ünlüler nelere yatırım yapıyor, nereden ekstra gelir elde ediyorlar? İşte bazı önemli isimlerin yatırım alanları...

2/30

Ozan Güven, Avrupa Birliği’ne girmesi beklenen Karadağ’dan ev aldı. Oyuncu, hem yatırım yapıp hem de Avrupa ülkelerine serbest dolaşım hakkı kazanacak.İşte Güven gibi kazancını farklı sektörlere yatıran ünlü isimler

3/30

Don Kişot’um Ben ile 14 yıl sonra tiyatroseverlerin karşısına çıkan Ozan Güven’in, yatırım ve Avrupa ülkelerinde serbest dolaşım için Karadağ’dan ev aldığı iddia edildi.

4/30

Milliyet'ten Umut Ünver'in haberine göre; oyuncunun önümüzdeki yıllarda Avrupa Birliği’ne girmesi beklenen ülkeden, sahibi olduğu konutun değerinin en az üç katı artacağı için böyle bir yatırım yaptığı öğrenildi.

5/30

Güven’in, ayrıca iki yıl önce Meryem Uzerli’yle başrolünü paylaştığı ‘Annemin Yarası’ filmi için gittiği Karadağ’ı çok beğendiğini yakın çevresine söylediği konuşuluyor.

6/30

Oyuncunun, aldığı daireyi kiraya vermeyeceği, projesi olmadığı dönemlerde oraya giderek dinleneceği söyleniyor.

7/30

Barış Arduç, farklı bir alana göz kırptı. En son Elçin Sangu’yla birlikte ‘Mutluluk Zamanı’ filminde kamera karşısına geçen Barış Arduç, kazancını gıda sektörüne yatırmaya karar verdi.

8/30

İstanbul’da bir mekanın işletmesine ortak olan Arduç, birçok işletmeciden de yeni sektörü için bilgiler alıyor.

9/30

Tuba Büyüküstün de ticarette hızlı olanlardan. Ünlü oyuncu anne ve babası ile birlikte kurduğu elektronik teknolojileri endüstriyel tartım sistemlerine yatırım yapıyor.

10/30

Yatırımını genellikle gayrimenkul sektörüne yapan Burak Özçivit ayrıca lokanta açarak yiyecek sektörüne girenlerden.

11/30

Sertab Erener’in mortgage ve inşaat alanında uzman olan bir danışmanlık şirketi var.

12/30

Hülya Avşar'ın spor salonuna yatırım yaptığı biliniyor.

13/30

Oyuncu Alper Kul kazandığı paraları tarım sektörüne yatırıyor. Sanatçı'ın Balıkesir'de ceviz yetiştiriciliği yaptığı biliniyor.

14/30

Aranjör ve şarkıcı Sinan Akçıl, kazancını güzellik ve bakım sektörüne yatırmaya karar verdi. Akçıl, bir güzellik merkezinin şubelerini satın aldı.

15/30

Erkan Petekkaya'nın Beykoz ve çeşitli AVM'lerde kasap dükkanı var.

16/30

Oyunculuktan önce mağazasında ayakkabı satan Ozan Güven, bu mesleğinden vazgeçmedi. Güven'in farklı semtlerde ayakkabı mağazası var.

17/30

Kenan İmirzalıoğlu parasını emlak sektöründe değerlendirenlerden. 44 yaşındaki oyuncu özellikle Cihangir’i tercih ediyor.

18/30

Daha önce bir ahşap fabrikasına yatırım yapan Necati Şaşmaz'ın hayvancılıkla da ilgilendiği biliniyor.

19/30

Kazandığı paranın önemli bir kısmını iş makinelerine yatıran Bülent Ersoy, bu makineleri müteahhitlere kiralıyor.

20/30

Yaklaşık 30 yıldır Türkiye’nin gündeminden hiç düşmeyen İbrahim Tatlıses, birçok yatırımıyla medyanın ilgi odağı olmaya devam ediyor.

21/30

Seyrantepe’de bir restoranı ve iş hanı olan Tatlıses’in Bodrum ve Kuşadası’nda birer oteli, solaryum salonu, marketleri ve taksi şirketi bulunuyor.

22/30

Ebru Gündeş’in yatırımları çok eskilere dayanıyor. Tekirdağ Muratlı’da bir çiftliği bulunan Gündeş hayvancılık yapıyor.

23/30

Cem Yılmaz otomobil ve sanat eserlerine yatırım yapanlardan

24/30

Tarkan da emlak yatırımı yapanlardan. Süperstar'ın yatırım yaptığı yerler arasında Tarabya Sümer Korusu, Arnavutköy, Beykoz ve Manhattan var.

25/30

Bir dönem spor kompleksi satın alan ardından burayı elden çıkaran Emrah'ın 100'e yakın gayrimenkulü olduğu tahmin ediliyor.

26/30

Sibel Can'ın İstanbul'da 50 daire, Nakkaştepe'de, Levent'te villa, Bodrum'da 2 villa, Miami'de villa, yarış atı, 1 cip, otomobil, bankada hatırı sayılır nakit.

27/30

Yılın büyük kısmını Bozcaada'da geçiren Ata Demirer, sonunda hayaline kavuşuyor. Eyvah Eyvah ve Eyvah Eyvah 2 filmlerinin çekimlerini de burada yapan ünlü komedyen, Bozcaada'da bir üzüm bağı aldı.

28/30

Sezen Aksu da parasını gayrimenkule yatıranlardan. Sarıyer'de villa, Kanlıca'da villa, Bodrum'da villa, Ankara'da daire, İzmir'de iki daire, iki at, bir cip, İki otomobil, bankada nakit parası bulunuyor.

29/30

Sinemanın Sultanı Türkan Şoray'ın Etiler-Boğaz sırtlarında bir villa, Beşiktaş'ta bir iş hanı, 2003 model bir otomobili bılunuyor.

30/30