Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlü oyuncu Halle Berry evini satıyor

Oscarlı yıldız Halle Berry’nin Hollywood Hills’teki eski evi 3.8 milyon dolara yeni sahibini bekliyor...

1/16

Akdeniz tarzındaki ev, 1989 yılında inşa edilmiş, konutun iç dekorasyonu ünlü yıldızın dokunuşlarıyla yenilenmişti.

2/16

Akademi Ödülü ile başarısını taçlandıran yıldız Halle Berry, Akdeniz tarzındaki evi 1994 yılında David Justice ile evliyken satın almıştı.

3/16

Ünlü yıldız altın çağını yaşadığı evde hayatını sürdürürken 2002 yılında Monster Ball filmindeki rolü ile Akademi Ödülleri’nde en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülmüş, Halle Berry bu ödülü alan Afrika asıllı ilk oyuncu kadın olarak tarihe geçmişti.

4/16

Sanat eserleri ile süslenen duvarları, piyanosu, heykellerle donatılan geniş salon ve antre kısımları ile beğeni kazanan ev, yatak odasındaki klasik detaylarla göz okşuyor.

5/16

Oryantal esintilerin hissedildiği dekorasyonda açık ve koyu renklerin ahenkli kombinasyonu ve otantik imgelerin modern ayrıntılarla buluşması göze çarpıyor.

6/16

Genişliği ile dikkat çeken ev, Los Angeles’ın seçkin semti Hollywood Hills’in en gözde alanında yer alıyor. 3 odalı, 2.5 banyolu ve 400 metrekarelik malikane, geniş veranda ve bahçe alanlarıyla evi ve eğlenceyi bir araya getiriyor.

7/16

Berry, eşiyle ayrıldıktan sonra 2006 yılında evi satmış, evin yüksek satış fiyatı yıl boyunca çok konuşulmuştu. Basında masal evi olarak anılan egzotik yapı, tasarımı, iç dekorasyonu, manzarası ve merkezi konumu ile övgülere nail olmuştu.

8/16

Şöminesi, tonozlu tavanı ve harika Pasifik Okyanusu manzaralı balkonu bulunan konut, aerodinamik havuz, sundurma, spa ve veranda ile konfor vadediyor. Geniş arka bahçesi ile keyif alanları sunan evde, yemek odasında özel cam sistemi ile bahçeden ayrılarak yaşam alanını benzersiz kılıyor.

9/16

Berry’nin ardından birçok kez el değiştiren konutun fiyatını mutfak, oturma odası ve yemek alanlarındaki geniş pencerelerden izlenen mükemmel manzarası artırıyor.

10/16

Egzotik ağlarla süslenen arka bahçesindeki geniş havuzla dikkat çeken malikane, şehrin içinde ama doğayla iç içe olmak isteyenleri bekliyor.

11/16

Taş verandası, büyük banyosu ve gurmelere değer mutfağı ile ilgi uyandıran ev, Hollywood yıldızının partilerine de ev sahipliği yapmıştı.

12/16

Ev Halle Berry’nin ardından defalarca el değiştirmesine rağmen hala ünlü yıldızın olaylı evliliğine, başarılarına ve eğlenceli partilerine sahne olan mekan olarak anılıyor.

13/16

Liste fiyatı Halle Berry adı ile yükselen konut, Hollywood Hills’te ev sahibi olmak isteyenler tarafından rağbet görüyor.

14/16

Oscarlı yıldız Halle Berry’nin muhteşem evi...

15/16

Oscarlı yıldız Halle Berry’nin muhteşem evi...

16/16