Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlü oyuncu Jim Carrey ölen sevgiliyle ilgili yargılanacak

Jim Carrey’nin aşırı doz uyuşturucudan ölen eski sevgilisinin ailesi, ünlü oyuncunun söz vermesine rağmen cenaze masraflarını ödemediği gerekçesiyle dava açtı.

1/20

Carrey mahkemeye itiraz etse de yargılanmaktan kurtulamadı.

2/20

Ünlü oyuncu ve komedyen Jim Carrey’e, aşırı doz uyuşturucudan ölen eski sevgilisi Cathrino White’ın ailesi dava üstüne dava açıyor.

3/20

Daha önce Carrey’e, Cathrino White’a üç farklı cinsel hastalık bulaştırdığı ve uyuşturucuya erişimini sağladığı suçuyla dava açan aile, şimdi ise cenaze masraflarını karşılayacağına söz veren Carrey’nin ‘bir kuruş bile ödemediğini’ söyleyerek dava açıyor.

4/20

The Truman Show’, ‘Dumb and Dumber’, ‘Eternal Sunshine of The Spotless Mind’ gibi birçok filmle ünlenen 55 yaşındaki ABD’li yıldıza “haksız ölüm” davası açan White’ın eski kocası ve annesi, Carrey için cenazede ‘yaslı iyi adam’ rolünü oynadığını söyledi.

5/20

Bu suçlamalara karşı ise Carrey’nin avukatı, “Müvekkilim suçlanamaz. Sırf para koparmak için bunları yapıyorlar.

6/20

Courtney’nin ölüm sebebi bahsedilen hastalıklardan hiçbiri değildir. Dolayısıyla dava ‘asılsızdır’” açıklamasını yaptı.

7/20

Los Angeles Yüksek Mahkemesi’ne davanın kapatılması için başvuran avukat red cevabı aldı. Carrey’nin nisan ayında yapılacak mahkemeye çıkması kesinleşti.

8/20

Carrey, aşırı doz uyuşturucudan ölen Cathriona White’a, ‘servet, nüfuz ve şöhretini kullanarak reçeteli ilaç sağlamak’tan yargılanacak.

9/20

Carrey’nin gizlilik isteğine karşı çıkan hakim, jürinin Carrey’nin White’a bulaştırdığı idda edilen cinsel hastalıkla ilgili tıbbi delilleri de duyması gerektiğini söyledi.

10/20

Cathrino White’ın aile avukatı ise bu gelişmeler ışığında, “Mahkemenin son kararları tamamen lehimize göre. Nisan ayındaki duruşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Halk gerçeği öğrenmeyi hak ediyor” açıklamasını yaptı.

11/20

Courtney White, Eylül 2015’te Los Angeles’taki evinde aşırı doz uyuşturucu kullanımından dolayı ölü bulunmuştu.

12/20

13/20

14/20

15/20

16/20

17/20

18/20

19/20