Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlü şarkıcı Beyonce leopara büründü

Ünlü şarkıcı Beyonce, konserinde giyeceği kıyafeti Instagram hesabından paylaştı.

1/15

Gizemli pozlarıyla dikkat çeken ünlü şarkıcının baştan aşağı leopar deseninden oluşan kıyafeti beğeni topladı.

2/15

Müzikteki başarısı kadar stiliyle de adından söz ettiren Beyonce, turne konserinden giyeceği kıyafetini sosyal medyadan paylaştı.

3/15

37 yaşındaki ABD’li şarkıcı, rap şarkıcısı eşi Jay-Z ile birlikte çıktığı turnede, son üç konseri öncesinde sahne kostümünü Instagram’dan hayranlarına gösterdi.

4/15

Baştan aşağı leopar desenli kıyafetiyle gizemli pozlar veren Beyonce, fotoğrafının altına, “San Francisco Körfez Bölgesi’nde olmaktan çok mutluyum. 3 konser daha kaldı” notunu yazdı.

5/15

Turne boyunca birbirinden iddialı kostümleriyle dikkat çeken Beyonce, leopar kostümüyle hayranlarından büyük beğeni topladı.

6/15

'Popun prensesi' olarak tanınan Beyonce, Jay-Z ile birlikte yaklaşık dört aydır On The Run II adlı turne kapsamında konserler veriyor.

7/15

Beyonce’nin serveti net 355 milyon dolar olarak açıklanmıştı.

8/15

Forbes dergisine göre Beyonce, 355 milyon dolarlık servetiyle dünyanın en çok kazanan ünlüleri arasında yer alıyor.

9/15

Ünlü şarkıcı çok çalışarak edindiği servetini harcamaya gelince de oldukça cömert davranıyor.

10/15

Milyonlarca dolarlık malikaneler satın alıyor, lüks tatillere ve yat seyahatlerine çıkıyor. Ayrıca hediye vermekten de çok hoşlanıyor.

11/15

Ünlü şarkıcı, doğal felakete uğrayanların yardımı koşmaktan çekinmiyor, eğitime yönelik kampanyalar için yüklü çekler yazmakta da tereddüt etmiyor.

12/15

Birçok dolar milyoneri gibi Beyonce de parasının çoğunu gayrımenkule yatırıyor.

13/15

Ailesiyle zamanının büyük bölümünü tatil beldesi Hamptons'ta geçiren şarkıcı geçen yıl buradan 26 milyon dolar ödeyerek bir yazlık ev satın aldı.

14/15

Komşuları arasında Martha Stewart, Steven Spielberg ve Russell Simmons bulunuyor. Yine geçen yıl Bel-Air'de beğendiği bir malikaneye 88 milyon dolar ödedi.

15/15