Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlüler hangi dizileri izliyorlar

Türk TV dizilerinin son yıllarda göstermiş olduğu gelişmeyle birlikte sinema filmi kalitesinde yapımlar ortaya çıktı. Hem oyunculuklar hem de görsellik ve prodüksiyon açısından izleyiciyi ekran başına kilitleyen yapımlar komediden tarihe, dramdan aksiyona her zevke hitap ediyor. Magazin dünyasının ünlü isimlerinin de sıkı takipçisi olduğu diziler ve oyuncular var. Merak edenler için işte ünlü isimlerin seçimleri...

1/11

Arzu Sabancı 'Kurt Seyit ve Şura'da prodüksiyon çok iyi' "Ben yeni başlayan 'Kurt Seyit ve Şura'yı çok beğeniyorum. Prodüksiyon ve görsel efektler oldukça başarılı. Kostümler ve oyuncuların iyi olması, gerçek bir film tadı veriyor. Kıvanç Tatlıtuğ'u çok başarılı buluyorum. Ayrıca 'Muhteşem Yüzyıl'ı da kaçırmadan izlemeye çalışıyorum. Mehmet Günsür ve Halit Ergenç çok iyi oyuncular."

2/11

Aslı Üstünkaya 'Muhteşem Yüzyıl'da herkes başarılı' 'Muhteşem Yüzyıl' dizisini kaçırmadan izlemeye çalışıyorum. Tarihimizi konu aldığı için oldukça etkileyici bir proje. Oradaki tüm oyuncuları çok başarılı buluyorum."

3/11

Mehmet Ali Erbil 'Meryem Uzerli gidince etkilendim' "Ben 'Muhteşem Yüzyıl' dizisini çok sever ve takip ederdim ama Meryem Uzerli gittikten sonra biraz etkilendim ve sadık bir izleyici olamadım. O benim gözümde bir fenomen olmuştu ama yine de hikayeyi, çekimleri ve kalitesini çok beğendiğim için takip etmeye çalışıyorum. Özellikle Halit Ergenç, Kanuni rolünü çok iyi üstlendi."

4/11

Nadire İçkale 'Dört gözle bekliyorum' "Ben 'Muhteşem Yüzyıl' ile 'Kurt Seyit ve Şura'yı, takip etmek denmez, dört gözle bekliyorum! Tarihi ve tarihin üzerine olan her senaryoyu çok seviyorum. Gerçekten ikisi de çok güzel diziler. Kıvanç Tatlıtuğ ve Vahide Gördüm'ün çok iyi oyuncu olduklarını düşünüyorum. Bitmesine rağmen 'Merhamet'i de çok severdim. Özellikle orijinalinin yazarı Hande Altaylı ile tanışmayı çok istiyorum. Hayatım boyunca insanlar benimle tanışmak istedi ama şimdi ben Hande Hanım'la tanışmak için can atıyorum."

5/11

Sema Çelebi 'Bergüzar Korel'i çok beğeniyorum' "En başından beri 'Muhteşem Yüzyıl'ı takip ediyorum. 'Med Cezir'i ve 'Karadayı'yı da izliyorum. 'Kurt Seyit ve Şura'ya başladım ama zayıf buldum. O kadar muhteşem tanıtımlarla girdiler ki, çok daha fazla beklentim vardı. Ama tabii ki daha çok yeni oldukları için net bir yorum yapmak hoş olmaz. 'Muhteşem Yüzyıl'ı izleme sebebim ise tarihi çok seviyor olmam. Tarihi bir hikaye, kostümler, oyuncular, hepsi çok başarılı. Özellikle Halit Ergenç ve Vahide Gördüm çok gerçekçi oynuyorlar. 'Karadayı' dizisinden ise Bergüzar Korel'i çok beğeniyorum. O da yavaş yavaş çok iyi bir oyuncu olmaya başladı."

6/11

Tuğba Coşkun 'Kurt Seyit ve Şura'ya bayıldım' "Yeni başlayan 'Kurt Seyit ve Şura' dizisine bayıldım. Kıvanç Tatlıtuğ'u da çok beğeniyorum. Saf ve temiz bir aşkı anlatıyorlar, bu beni çok etkiledi. Bir de 'Yalan Dünya' dizisini çok beğeniyorum. Devamlı acı çekilen, kahırlı dizileri izleyemiyorum."

7/11

Yasemin Masis 'Derya Karadaş rolünün hakkını veriyor' "Aslında dizileri çok takip edemiyorum ama 'Yalan Dünya' eğlenceli bir komedi olduğundan ve keyifli vakit geçirttiğinden onu düzenli takip etmeye çalışıyorum. Özellikle Zerrin karakterini canlandıran Derya Karadaş, bence oldukça başarılı bir oyuncu ve rolünün hakkını fazlasıyla veriyor."

8/11

Yonca Ebüzziya 'Romanını da okudum' "Yeni başlamış olmasına rağmen 'Kurt Seyit ve Şura' dizisinin yeni bölümlerini ilgiyle ve merakla bekliyorum. Zaten Nermin Bezmen'in romanını da okumuştum. Kıvanç Tatlıtuğ oğlum gibidir, kendisini yakından tanırım. Çok da beğenerek izlerim."

9/11

Zeynep Mansur 'Tarihi konu aldığı için ilgi çekici' "Özellikle 'Muhteşem Yüzyıl' ile 'Kurt Seyit ve Şura' dizilerini beğenerek takip ediyorum. 'Muhteşem Yüzyıl' dizisi tarihi konu aldığı için ilgi çekici geliyor. Ayrıca Halit Ergenç bence çok başarılı bir oyuncu. 'Kurt Seyit ve Şura'nın ise prodüksiyonu çok güçlü ve Kıvanç Tatlıtuğ gün geçtikçe daha iyiye giden bir oyuncu oluyor."

10/11

Hatice Aslan 'Komediyi çok seviyorum' "Komedi çok sevdiğimden 'Yalan Dünya', 'Aramızda Kalsın' gibi dizileri çok beğenerek izliyorum. Özellikle 'Aramızda Kalsın'ı çok seviyorum. Komedi yapmayı çok özlediğim ve oraya doğru yaklaştığım için bu tür dizileri de seviyor olabilirim. Biliyorsunuz rol aldığım 'Lale Devri' dört sezon oynadı ve yeni bitirdik. Bundan sonra komedide oynamayı çok isterim."

11/11