Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlülerden erkeklere tüyolar

ECE GÜRSEL 1-Her kadının hayallerindeki erkek, farklıdır. Ancak, genellikle kadınlar; seyahat etmeyi seven, esprili, sorumluluk sahibi, maddi gücü olan, aşkı hisseden ve bunu karşı tarafa hissettiren erkeklerden hoşlanır. Bu özellikleri taşıyan bir erkek, kadınların ilgi odağında olmaya hazır olmalıdır.

1/18

2-Çoğumuz, dürüst ve aklı başında erkeklerin hayatımızda olmasını isteriz. Fakat bu tarz erkeklerle karşılaşınca da onlardan kaçar; tercihimizi, serseri ve yaramaz erkeklerden yana kullanırız. Bu tip erkeklere bayılıyor olmamızın altında, mazoşist eğilimlerimiz yatar. Zira bizler, ne olduğu belirsiz ve şüphe uyandıran şeyleri daha çok severiz. Macera yaşayıp, acı çekmek; rutin bir ilişkiden daha fazla zevk verir bize.

2/18

3-Bir erkeğin, bizi sürprizlere boğmasından ve samimi jestler yapmasından hoşlanırız; ancak normalde, kaba ve nezaketsiz olan bir adamın, bir günde değişip dünyanın en kibar insanı hâline gelmesini, pek de inandırıcı bulmayız. Şanslı erkek olmak ve kalbimizi kazanmak istiyorsanız, her zaman kibar olun.

3/18

4-Tutku duyduğumuz ancak bizimle ortak heveslere sahip olmayan bir erkekle olmayı, asla tercih etmeyiz. Böyle bir ilişkiye başlasak da bu, kısa süreli olur. Zira aşk, zamanla kaybolur ve yerini; dostluk, sevgi ve saygıya bırakır. Dolayısıyla, iyi bir âşık olmayı bildiğiniz kadar, iyi bir dost olmayı da bilmeniz gerekir

4/18

5-Biz kadınların, evlilik delisi olduğu fi kri doğrudur; fakat bunun için, doğru zamanı beklediğimiz de bir gerçektir. Önce; kariyer sahibi olmayı, başarılı işler yapmayı, geleceğimize yatırım yapmayı isteriz. Yani evlilik, bizim için, tüm bunlardan sonra gelir.

5/18

6-Kadınlar, aldatıldıklarını hisseder; ancak, o erkeği cezalandırmak için, aradan biraz zaman geçmesini bekler. Çünkü o anki şartları, konumunu düşünür; hele bir de o adamdan çocuğu varsa, işi daha bir ciddiyetle ele alır. Anlayacağınız üzere, bu durumda, asla fevri davranmaz.

6/18

7-Kadınlar, sevdikleri adamı kolay kolay terk etmez. Ancak ne zaman ki özgürlüklerinin kısıtlandığını; hayatlarına, işlerine, sosyal çevrelerine müdahale edildiğini hissederler, işte o zaman terk etmeye karar verirler. Zira fazla baskı, hem aşkı hem de tutkuyu öldürür

7/18

8-Karşılaştığınız her kadının “Sex and the City” kadınları gibi olduğunu, hayatlarının aşktan ve alışverişten ibaret olduğunu zannetmeyin. Hayatı sadece erkeklerden ya da paradan ibaret görmeyen, daha farklı ilgi alanlarına sahip kadınlar da vardır. Bu gerçeğin farkında olmalı, elmalarla armutları karıştırmamalısınız

8/18

9-Hiçbir kadın, sevdiği adamın başka bir kadına âşık olmasını kabul etmez. Kabul ediyor gibi görünse de rol yapıyordur ve kendini, büyük bir savaşa hazırlıyordur

9/18

10-Bazı kadınlar, kıskanç olmasa bile, sırf kendilerinden kıskanç olmaları beklendiği için böyle davranabilir. Yani her kıskançlığa inanmamanız, kimi kıskançlıkların yapay olduğunu bilmeniz gerekir

10/18

BENGÜ 1-Kadınlar, pek belli etmeseler de, kıskanç varlıklardır. Çünkü seven kadın, mutlaka kıskanır. Kıskanmadığını iddia eden kadın, ya sevmiyordur ya da güçlü olma kaygısıyla, içindeki kıskançlık duygusunu bastırıyordur.

11/18

2-Bir kadın, sevdiği erkeğin başka bir kadını fiziksel olarak arzulamasından çok, o kadına âşık olmasından korkar. Çünkü fiziksel çekim, anlık bir duygudur; aşk ise, geri dönüşü mümkün olmayan, çok daha yoğun bir duygudur. Bu yüzden, bir gün başka bir kadına âşık olacağınız düşüncesi, bizi ölesiye korkutur.

12/18

3-Birkaç kadın bir araya geldiğinde, son moda ürünler ya da kariyer hakkında sohbet etmez, sadece dedikodu yapar. Hatta bazılarımızın, nefes almadan, saatlerce dedikodu yaptığı görülmüştür. İşte bu yüzden, bir erkek, bir sürü kadın tarafından çekiştirilmektense borsada kaybetmeyi tercih edebilir!

13/18

4-Olduğu gibi görünmeyen, göründüğü gibi olmayan ve hava atmanın dayanılmaz hafifliğine kapılan erkekler, bize çok itici gelir. Bir erkek, her koşulda özünü koruyabilmeli ve kendisinden beklenen biçimde hareket etmelidir

14/18

5-Akıllı bir kadın, aldatıldığını hissettiğinde, fırtınalar koparmak yerine önce izlerin peşine düşer, emin olmaya çalışır. Elinde kanıtlar olduğunda da, her şeyi kabullenip sessizce oturmak yerine, kendi yoluna gitmeyi tercih eder. Böyle davranmayan kadınların, aklından ve sevgisinden şüphe etmek gerekir.

15/18

6-Çoğu kadın, ilk gençlik yıllarından itibaren, gelinlik ve evlilik düşleriyle yaşamaya başlar. Sevdiğimiz bir erkek, evlilikten bahsettiğinde, ilişkimizin ciddi olduğunu düşünüp, çok mutlu oluruz. Ancak, evlilikte uzun yıllar geçirdikten sonra daha az ciddiye alınmaya başladığımızı fark edersek, bunalıma girip bekâr arkadaşlarımızın hayatına özenebiliriz. Dolayısıyla, mutlu bir evliliğinizin olmasını istiyorsanız; sevdiğiniz kişiye, ilk günkü kadar özenle yaklaşın.

16/18

7-Bir erkeğe âşık olduğumuzda, dünya o erkeğin ekseni etrafında dönmeye başlar ve onun dışındaki her şey anlamını yitirir. Ancak zaman geçince, aklımız o pembe dünyadan uzaklaşmaya, ayaklarımız yere basmaya başlar. İşte o zaman, iyi bir âşık olmanızdan çok, iyi bir dost olmanız bizim için önem kazanır

17/18

8-Aşırı; nezaket, ilgi ve şefkat gösterileri, düşündüğünüz kadar hoşumuza gitmez. Çok fazla ilgiden ve yapmacık hareketlerden çabuk sıkılırız. Samimi olan, küçük ama içten jestler yapan bir erkek, bizim için daha makbuldür.

18/18