Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlüleri utandıran olaylar

Hırsızlık yaparken yakalananlar, hatta hayat kadınlarıyla arabada aşk yaparken basılanlar bile var. İşte ünlüleri utandıran o anlar...

1/32

Daha öncede lüks mağazalardan hırsızlık yapan Amanda Bynes, yine hırsızlık sırasında yakayı ele verdi.

2/32

Yıllık 8 milyon dolar kazanan ünlü oyuncu, 2002 yılında da hırsızlık sırasında yakalanmıştı...

3/32

8 Milyon dolarlık kazancıyla 30 yaşın altında en çok kazananlar listesine giren oyuncu Bynes bikini çalarken yakalandı...

4/32

Batı Hollywood'da bir mağazaya giren 26 yaşındaki Amanda Bynes, birkaç tane giysiyi yanına alıp deneme kabinine girdi...

5/32

Bynes burada 1 saat 45 dakika kadar kaldı.

6/32

Çıktığında; bir çift stiletto, güneş gözlüğü ve birkaç parça eşyanın parasını ödedi...

7/32

Ama tam dükkandan dışarı çıkmıştı ki tezgahtar Bynes'ın üzerinde bir bikini üstü kaldığını fark ettil. Bynes 'Kabinde bikiniyi denediğini ve çıkarmayı unuttuğunu söyledi... Bynes bikininin parası olan 40 doları ödedi ve mağaza da şikayetçi olmadı...

8/32

İki yıl aradan sonra New York'ta Madison Avenue'de Barney's mağazasına giren Bynes, sütyen, şapka ve zincir çaldı... Toplam 200 euroluk hırsızlık yapan güzel oyuncu kameralara yakalandı. Gözaltına alınan sorunlu yıldız 15 bin dolar kefaletle serbest bırakıldı.

9/32

Şöhretli, zengin ama bir mağazada hırsızlık yaparken yakalandı.

10/32

Hollywood'un genç yıldızlarından Amanda Bynes, geçen yıl 8 Milyon dolarlık kazancıyla geçen yıl 30 yaşın altında en çok kazananlar listesine girmişti. Ama bu bile onun bir magazada hırsızlıkla suçlanmasını engelleyemedi. İnternetteki TMZ sitesinin haberine göre Batı Hollywood'da bir mağazaya giren 26 yaşındaki Bynes, bir kaç tane giysiyi yanına alıp deneme kabinine girdi.

11/32

Bynes burada 1 saat 45 dakika kadar kaldı. Tezgahtar kabinden gelen çarpma sesi üzerine Bynes'e bir sorun olup olmadığını sordu. Bynes da 'Biraz daha zamana ihtiyacım var' cevabını verdi. Sonra kabinden çıkan Bynes aldığı bir çift stiletto, güneş gözlüğü ve bir kaç parça eşyanın parasını ödedi.. Ama tam dükkandan dışarı çıkmıştı ki tezgahtar Bynes'ın üzerindebir bikini üstü kaldığını zfark ettil. Bynes 'Kabinde bikiniyi denediğini ve çıkarmayı unuttuğunu söyledi. Bikininin parası olan 40 doları ödedi ve dükkandan çıktı. Bynes daha önce de alkol etkisi altındayken araba kullanmaktan tutuklanmıştı.

12/32

Winona Ryder Beyazperdenin hem güzel hem yetenekli yıldızlarından biri Winona Ryder. Aynı zamanda da asi ve ne yazık ki 'kleptoman'. 90'lı yılların sonunda Ryder lüks bir mağazadan ürün çaldı ve güvenlik kamerasına yakalandı. Polis yaptığı aramda yıldızın çantasında anti depresan ilaçlar buldu. Ryder 480 saat kamu hizmeti cezası aldı.

13/32

Ümit Davala Bir dönem yeşil sahaların yıldızı olan Ümit Davala, şarkıcı Demet Akalın ile bir kaç kez eğlence yerlerinde görüntülendi. Bir gece büyük olasılıkla alkol duvarını biraz aşmış olacak ki, muhabirin 'sevgili misiniz' sorusuna 'sevgili değiliz, sadece bir geceyi birlikte geçirdik' diye yanıt verdi. Davala'nın bu sözü uzun süre gündemde kaldı.

14/32

George Michael 1998 yılında erkekler tuvaletinde bir erkeğe sarkıntılık eden George Michael, uzun süre gündemde kalmıştı.

15/32

Birlikte olmak istediği kişinin gizli polis çıkması sonucunda tutuklanan Michael, 800 dolar para cezasının yanı sıra, seksüel terapi almak zorunda bırakılmış ve olay sonrasında bir süre için sosyal görev yapmıştı.

16/32

Helin Avşar Bir çorbacının tuvaletinde seviştiği iddia edilmiş, görgü tanıkları Berna Arıcı ve Sibel Gökçe, içeriden gelen seslerin gerçek bir sevişme sesi olduğunu söylemişti.

17/32

Olayın kahramanı Helin Avşar ise olayın tamamen hayal ürünü olduğunu söylemiş ve iddiada bulunanları mahkemeye vermişti.

18/32

Hugh Grant Liz Hurley ile aşk yaşayan ünlü aktör Hugh Grant, 1995 yılında otomobilinde bir fahişeyle sevişirken paparazzilere yakalanmış, günlerce magazin basınının gündeminden düşmemişti.

19/32

Bunun üzerine biricik aşkı Liz Hurley tarafından terk edilen ünlü aktör yaptığnının affedilemez bir hata olduğunu itiraf etmiş, ancak sonucu değiştirememişti.

20/32

Robert Downey JR Aktör Robert Downey Jr'ın başı uyuşturucu bağımlılığı yüzünden sık sık derde girdi. Bir keresinde başına gelen olay ise duyan herkes güldürdü. Fazla uyuşturuu alan Downey Jr, yanlışlıkla komşunun evine girmiş ve çocuk odasındaki yatakta uyuyakalmıştı.

21/32

Sophie Anderton Sophie Anderton 2007 yılında kendini Londra'da bulunan ABD'li bir işadamı olarak tanıtan News of the World gazetesi muhabiriyle bir geceliğine 20 bin dolardan anlaşmıştı.Muhabirin otel odasında gizli kamerayla çektiği görüntüler basına yansıyınca da büyük bir skandal çıkmıştı.

22/32

Sanem Çelik Aliye dizisinin annesi Sanem Çelik, dizinin evli yönetmeni Kudret Sabancı ile cip içinde samimi bir şekilde kameralara yakalanmıştı.

23/32

Bai Ling Sinemanın en cesur kadın oyuncularından biri olan Bai Ling, Los Angeles Havalimanı'ndaki dükkanlardan birinden hırsızlık yaparken yakalandı.

24/32

Tutuklanan Ling'in polis tarafından çekilen fotoğrafları da bugün bütün magazin sitelerinde haber oldu.

25/32

Mariah Carey 2001 yılında zor günler geçiren ünlü şarkıcı Mariah Carey unutulmayacak bir skandala da imza attı. MTV'de yayınlanan Total Request programına katılan Carey, bir anda soyunmaya başlayınca ekran karşısındaki milyonlarca kişi şoke oldu. Elbette programın sunucusu Carson Daly de gözlerini kapatarak stüdyoyu terk etti.

26/32

Carey'in kariyeri bu skandaldan olumsuz anlamda etkilendi. Genç şarkıcı bir süre rehabilitasyon merkezinde tedavi gördü.

27/32

Erkan Petekkaya Beyaz Gelincik’ dizisiyle tanınan oyuncu Erkan Petekkaya, daha önce Kaya Çilingiroğlu’yla da ‘minder güreşi’ yaparken kameralara yakalanan Sinem Erülgen’la gece vakti Emirgan iskelesinde sobelenmişti.Flaşlar patladığında ‘suça teşebbüs’ halindeydi. Petekkaya, iş öpüşme safhasında kaldığı için mi yoksa çocuğunun annesi olan eşine mahcup olacağı için mi bilinmez, çok sinirlenmiş ve gazetecilere saldırmıştı.

28/32

Eddie Murphy Sabaha karşı saat 4 gibi dünyanın en çılgın şehirlerinden birinde, sağa çektiğiniz arabanızın içinde transseksüel bir fahişeyle yakalandığınızda bunu polise nasıl açıklayabilirsinizi ki. Aktör Eddie Murhpy açıklamaya çalıştı. 'Kibarlık edip onu evine götürüyordum' dedi.

29/32

Ama ona ne Los Angeles polisi inandı ne de başkası. Bu olay da skandal olarak tarihe geçti.

30/32

Ralph Fiennes İngiliz aktör Ralph Fiennes bindiği uçağın tuvaletinde bir hostesle sevişmişti. Hostes, ilişki için Fiennes’a, ‘10 üzerinden 10’ vermiş, ünlü oyuncunun gördüğü en iyi aşık olduğunu söylemişti. Hostes Robertson ünlü aktörle daha sonra da birçok kez beraber olduklarını itiraf etmişti. Hostesin, bu itiraflarından sonra işine son verildi.

31/32

Rob Lowe 1990'ların ilk yarısında ünlü aktör Rob Lowe'un 1988'de bir otelde çekilmiş görüntüleri gündeme bomba gibi düşmüştü.

32/32