Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlülerin aşk hayatlarını renklendiren küçük sırları

Gösteri dünyasının ünlülerinin hayatlarına ilişkin hemen her ayrıntı merak ediliyor. Bunlar arasında en çok ilgi uyandıranlardan biri de kapalı kapılar ardındaki mahrem anları. Kimi ünlüler bu konuda konuşmayı sevmiyor. Ama bazıları için bu anları anlatmak da ayrı bir zevk.

1/14

Hazır yeni bir Sevgililer Günü de gelmişken ünlülerin aşk hayatlarını renklendiren o sırları derledik. İşte ünlülerin fazla bilinmeyen yatak odası sırları.

2/14

RIHANNA Müzik dünyasının cüretkar şarkıcısı Rihanna da ellerinin bağlanmasını seven ünlülerden. Rihanna, yatak odasında edilgen olmayı sevdiğini belirterek "Sanırım acı çekmekten hoşlanan bir yanım var" diye konuşmuştu.

3/14

SCARLETT JOHANSSON Kısa bir süre önce anne olan ve Fransız gazeteci Romain Dauriac ile evlenin oyuncu bir süre önce contactmusic.com sitesine verdiği röportajda arabada aşk yapmayı sevdiğini itiraf etti.

4/14

BEYONCE Özel hayatıyla ilgili konuşmayı çok sevmeyen Beyonce ise fantezilerinin "başkentinin" Paris olduğunu söyledi. Söylediğine göre en çok istediği ise Louvre Müzesi'nde ya da Zafer Takı'nın altında sevişmek.

5/14

PARIS HILTON Onun fantezisi ise üniforma üzerine. "Üniformalı erkekleri her zaman sevdim" diyen Hilton tercihinin de mavi gözlü ve sıkı karın kaslarına sahip üniformalı erkekler olduğunu itiraf etti.

6/14

DANNII MINOGUE Onun fantezisi ise bir restorana iç çamaşırı giymeden gitmek.

7/14

MILEY CYRUS Genç şarkıcının fantezisi meslektaşı Katy Perry ile bir gece geçirmek. Bunu da Twitter'da birkaç yıl önce ilan etmişti zaten.

8/14

CARMEN ELECTRA Güzel yıldız "biraz mutluluk, biraz acı" diyerek tanımlıyor. Farklı seks dükkanlarına gitmeyi ve oradan çeşit çeşit kelepçeler ve cüretkar iç çamaşırları almayı sevdiğini de gizlemiyor.

9/14

HALLE BERRY Güzel yıldız Halle Berry, yaşadığı ilişkilerinde sesini kaydetmeyi çok sevdiğini anlatıyor.

10/14

KIRSTEN DUNST Güzel yıldız Dunst, yaşadığı ilişkilerde genellikle yatak odasını tercih etmediğini söylüyor. Yatak odası hariç aklınıza gelebilecek her yer onun için uygun.

11/14

JACK NICHOLSON Dünyaca ünlü aktör Jack Nicholson hakkında ise Ursula Auburn açıklama yaptı. Şimdiye kadar pek çok ünlü isimle birlikte olduğunu söyleyen Ursula, en iyisinin Nicholson olduğunu söyledi. Detay olarak ise Nicholson'un yatakta küfür ettiğini söyledi.

12/14

LUDACRIS Ünlü şarkıcı, Playboy dergisine verdiği röportajda ayak fetişisti olduğunu itiraf etti. Ludacris, akıllı ve güze bir yüze sahip kadınlardan hoşlandığını da söyledi.

13/14

EVA LONGORIA Umutsuz Ev Kadınları dizisi ile adını duyuran güzel oyuncu, İngiliz The Sun gazetesine verdiği bir röportajda yatakta ipek bir eşarpla bağlanmaktan hoşlandığını söylemişti.

14/14