Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlülerin dikkat çeken imaj değişimleri

İmaj değişimi ünlüleri bambaşka hale getiriyor.

1/20

İşte Selena Gomez'den Blake Lively’ye, Kim Kardashian’dan Jennifer Lawrence’a ünlülerin imaj değişimleri...

2/20

Selena Gomez The Weeknd ile ilişkisini noktalayan ve eski aşkı Justin Bieber'e dönen Selena Gomez saçlarını boyatarak imaj yeniledi.

3/20

25 yaşındaki Gomez mini elbise tercihi ve yeni imajıyla Amerikan Müzik Ödülleri'nde objektif karşısına çıktı.

4/20

Adele Dünyanın en iyi kadın seslerinden biri olarak kabul edilen İngiliz şarkıcı Adele, ilk ünlü olduğunda kilolu haliyle dikkat çekti. Zamanla fazla kilolarından kurtulan 28 yaşındaki şarkıcı, saç rengini ve modelini de değiştirerek imaj tazeledi.

5/20

Kim Kardashian, vücudu ve giydiği kıyafetlerle tanındı. 35 yaşındaki reality şov yıldızının estetik dokunuşlarla da görünümünde değişiklik yaptığı biliniyor.

6/20

Jennifer Lawrence 'Açlık Oyunları' filminin yıldızı, büyüdükçe daha olgun bir görünüme büründü. 26 yaşındaki ABD'li oyuncu, yeni imajıyla olgun bir kadına dönüştü.

7/20

Bradley Cooper ABD'li oyuncu, gençlik yıllarında farklı tarzları denedi. Artık 41 yaşında olan oyuncu imajını daha olgun erkek görünümüne dönüştürdü.

8/20

Emma Stone 2005 yılından bu yana oyunculuk yapan 27 yaşındaki ABD'li oyuncu, zamanla kırmızı halının en beğenilen kadın oyuncularından biri haline geldi.

9/20

Kelly Osbourne 31 yaşındaki İngiliz şarkıcı, çılgın stiller denemeyi seviyor. Son imajı da oldukça radikal ama bu haliyke daha fazla beğeni topladı.

10/20

Blake Lively Tarzıyla markalaşan isimlerin başında gelen Blake Lively, şık giyimiyle moda dünyasının takip ettiği oyunculardan biri haline geldi. Yeni imajının beğenilmesinde sadece kıyafetleri etkili olmadı. Burun, dudak ve dişe yapılan estetik dokunuşlar onu bambaşka biri haline getirdi.

11/20

Tom Hardy 39 yaşındaki İngiliz oyuncu, yaşı ilerledikçe kilo almasının yanı sıra saçı ve sakalıyla da yeni bir imaja sahip oldu.

12/20

Kristen Stewart Kristen Stewart, zaman zaman değişen imajıyla hayranlarını üzse de makyaj stilindeki ve saçındaki yenilik hep takip edildi. Son olarak saçlarını kısa kestiren ve sarıya boyatan 26 yaşındaki ABD'li oyuncu, koyu saçlarıyla daha çok beğeniliyordu.

13/20

Taylor Swift 26 yaşındaki ABD'li şarkıcı, saçlarına vewrdiği modern şekille ve makyajındaki radikal değişimle dikkat çekiyor.

14/20

Chris Pratt Televizyon oyuncusu Chris Pratt, dış görünümüne 37 yaşın olgunluğunu getirmeyi başardı. Uzayan sakalları ve değişen saç stili imajını dikkat çekici hale getirdi.

15/20

Zac Efron, ergenlik döneminde ayrık dişleriyle dikkat çekerken daha sonra dişlerine yaptırdığı estetik müdahale ile imajını değiştirdi. Saç stilindeki değişim de 29 yaşındaki oyuncuyu bambaşka biri haline getirdi.

16/20

Emma Watson İzleyicinin gözü önünde büyüyen 26 yaşındaki İngiliz oyuncu, stilindeki değişimle bambaşka biri oldu. Kabarık saçlarının yerini kısa ve düz saçlar alırken, dişlerine de estetik müdahale ile dikkat çekici bir görünüm kazandıran Watson, en beğenilen kadın oyuncular arasındaki yerini aldı.

17/20

Olsen kardeşler Mary ve Kate Olsen kardeşler, çocukluktan başlayan oyunculukl kariyerleri boyunca geçirdikleri imaj değişimleriyle hep dikkat çekti. 30 yaşındaki ikizlerin estetik operasyon yaptırdıkları konuşuldu.

18/20

Dita Von Teese ABD'li dansçı, model, oyuncu ve modacı, çocukluğundan beri 1940'ların modasıyla çok ilgiliydi.

19/20

Bu ilgisini dış görünümüne de yansıtan 44 yaşındaki sanatçı, eski moda giyimiyle fetiş bir model olarak dikkat çekti.

20/20