Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlülerin evinde bir gece kalmak çok pahalı

Ünlülerin evinde bir gece geçirmenin bedeli çok pahalı...

1/18

Julie Andrews (500 $): New York şehrinin dışındaki modern ev bale direktörü Eugene Loring ve onun partneri için yapılmış.New Paltz bölgesine yakın yedi dönümlük yeşil bir arazi üzerinde bulunan evde İki yatak odası, üç banyosu ve bir tane de dans stüdyosu bulunuyor. Magazinciler bu evi "yazar kalesi" olarak adlandırıyor, zira Williem Dafoe bir keresinde burada kaldı

2/18

Bing Crosby (675 $): Palmiye ağaçları ile yerleştirlmiş harektli bir bölgede bulunan bu evde 1934 yılında inşaa edilmiş.

3/18

Crosby'nin çiftliğinde eski Hollywood starları gibi tatil yapabilir, evin dört yatak odası, dört banyosu, otuz kişilik şezlongları, havuzu ve sinema salonuyla ilginç bir tatil geçirebilirsiniz.

4/18

Denzel Washington (490 $): Harika bir okyanus manzarası arıyorsanız Denzel Washington'un üç yatak odalı, iki banyolu Los Angeles şehirlerinden Malibu'yu hatırlatan evine göz atmalısınız.

5/18

Bu müstakil ev, spor salonuna, ayrı misafir evine, bir havuza ve jakuziye sahip olmakla beraber okyanus ve dağ manzarasına sahiptir.

6/18

Iggy Pop (1000 $): Muzisyen Iggy Pop'un 1930'lardan kalma sanatsal tasarım özelliği olan bu evi, Amerika'nın güney sahilinde bulunuyor.

7/18

Bir yatak odası stüdyo olarak kullanılabilen evde dört yatak odası , dört banyo, gurme mutfak ve yüzme havuzu bulunuyor. Üstelik komşularınızın hemen hemen hepsi bir Hollywood ünlüsü!

8/18

Ava Gardner and Artie Shaw (85 $): Eski Hollywood starı ve onun ünlü caz müzik kocası Kaliforniya bölgesindeki 1940'lardan kalma müstakil bir evde yaşadılar.

9/18

Tercihiniz burası olursa evin misafir odasından diğer odalara erişebilir, kendinize ait özel bir odada vakit geçirebilir, zengin kütüphane bölümünden yararlanabilirsiniz.

10/18

Mickey Rooney (195 $): İşletmeye açık olan bu ev iki yatak odası ve bir oturma odası ile birlikte Los Angeles'ın Topanga Kanyon bölgesinde bulunuyor.

11/18

Meyve ağaçları, çeşitli bitkiler, sebze bahçeleri, büyükçe bir balkon, yüksek teknolojiye sahip mutfak ve dört yemek alanıyla birlikte sahile sadece beş dakika uzaklıkta olan evin ayrıca yürüyüş ve bisiklet parkurları da bulunuyor.

12/18

Jimi Hendrix (145 $): Eğer Hawaii adlarından Maui'de kalacak yer arıyorsanız, 1920'lardan kalma bu yazlığa göz atmanızı tavsiye ederiz.

13/18

4.5 dönümlük arazide restorasyonu yapılmış evde bitki bahçesi ve yemek ağaçları bulunuyor. Ayrıca adada olduğuuna inanılan kutsal bölgeye de oldukça yakın..

14/18

Ronaldinho (15 bin $): Brezilya dünya kupası süresince Ronaldinho'nun Rio'da kiraladığı evde beş yatak odası, altı banyosu bulunuyor.

15/18

Evin özelliklerine gelirsek... Yüzme havuzu, sauna, sinema salonu, şarap mahzeni bir de geleneksel samba partilerinin yapıldığı bir alan bulunuyor.

16/18

Orson Welles (995 $): Cape-Cod stiline sahip olan bu ev dört yatak odası, üç banyosu odasıyla Los Angeles Sunset Bulvarı'nın üzerinde bulunuyor.

17/18

Bir zamanların efsane akörü Welles'in yaşadığı malikanede masaj salonu, yüzme havuzu ve Hollywood'un harika manzarası görülebilir.

18/18