Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlülerin güncel Instagram gönderileri

Burcu Kıratlı'nın nefes kesen paylaşımından Alperen Duymaz'ın aşk dolu paylaşımına... İşte ünlü isimlerin 17 Ocak tarihli sosyal medya paylaşımları...

1/17

Başak Dizer: "Bodrum Bodrum"

2/17

Damla Ersubaşı: "Ah kalbimm… neler sigdirdik neler yasadik ne guzel gulduk agladik birlikte. Sen iyiki benimle oldun iyiki dogdun sevgilim. isin gucun hep rast gitsin allah seni bizden esirgemesin nice yillarimiz birlikte olsun seni cok seviyorum can parcam"

3/17

Burcu Kıratlı

4/17

Selin Şekerci: "Canım Mine, canım Hakan. canım Bora. canım Yeşilçam! (Ben yine postluk fotoğrafı story attım)"

5/17

Nilperi Şahinkaya: "şahane bir hafta olsun"

6/17

Uraz Kaygılaroğlu: "eeee?!"

7/17

Özge Ulusoy: "Yine şey oldu. Kadraja sığamadım"

8/17

Aleyna Tilki

9/17

Bülent Şakrak: "Bir kardan adam çabası.. #oğlumali"

10/17

Gülben Ergen: "Aynada gördüğünü kendinin zannedenin vay haline"

11/17

Tuğba Özay: "Günaydın Türkiye

12/17

Gülşen: "İstanbul’un en ihtişamlısı @cahidepalazzo ‘da dünyanın en harika dinleyicilerinin bir arada olduğu şahane bir konserdi. Sahneden inmek çok zor geldi. Yeniden buluşmak üzere. Sizi çok seviyorum. Bu kadar sevildiğim için de çoook şanslıyım"

13/17

Alperen Duymaz: "Ne keyif ama, seni izlemek"

14/17

İpek Filiz Yazıcı: "Hellöö. An itibariyle NFT çalışmalarımızı OpenSea üzerinden satışa sunduk. Satıştaki resimler haricinde yolda olan gif ve meme çalışmalarımız da var. Bunları hazırlamak bizim için çok eğlenceli oluyor, umarız siz de beğenirsiniz. Bu çalışmalara "ipekufuk" şeklinde OpenSea'de arama yaparak veya bio'larımızdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler"

15/17

Tuvana Turkay

16/17

Demet Şener: "Saçım,makyajım tamam.akşama hazırım @zennmedyagroup @gulnur_gencc okul otoparkında güzel güneş ışığını bulmuşum bir #selfie çekerim. harika bir hafta olsun hepimize"

17/17