Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlülerin inanılmaz kaprisleri

İşte ünlü yıldızların bazıları mütevazı bazıları "bu kadarı da olmaz" dedirten kaprisleri. Bugün'den Gülden Avuç'un haberine göre Fahriye Evcen’in yaptığı kaprisler son dönemde magazin dünyasına bomba gibi düştü. Ünlü oyuncu önce yönetmen Hilal Saral’la, ardından da rol arkadaşı Elçin Sangu’yla tartıştı. Ancak Evcen gibi birçok ünlü oyuncu da kaprisleriyle bir dönem adından söz ettirmişti. İşte Evcen’le yeniden gündeme gelen oyuncu kaprisleri.

1/62

Evcen’in basına yansıyan ilk ‘kapris’ haberi Yalancı Bahar dizisinin setinde gerçekleşti. İddiaya göre Evcen, kostüm görevlilerine "Gerizekalılar" diyerek bağırmıştı.

2/62

Çalıkuşu’nun setinde ise makyözle tartıştığı için çekimler iptal olmuştu. Kurt Seyit ve Şura’nın tanıtım çekiminde Kıvanç Tatlıtuğ’u 3 saat bekletince, yakışıklı oyuncu çıldırmıştı.

3/62

Kurt Seyit ve Şura dizisinin ilk çekim gününde, kendisini beklettiği için yönetmen Hilal Saral’la tartıştı ve seti terk etti. Birkaç gün sonra sette oyuncu Elçin Sangu’yla tartışıp, rol arkadaşını ağlattı.

4/62

Sa­nem Çe­li­k’­in, kaprisleriyle ek­ra­na ve­da eden 'İna­dı­na Ya­şa­mak' di­zi­si­nin se­tin­de, yö­net­men­den oyun­cu­la­ra her­ke­si ca­nın­dan bez­dir­di­ği id­di­a edil­di.

5/62

Se­nar­yo­dan, çe­kim­le­re ka­dar her şe­ye mü­da­ha­le eden Çe­lik, yö­net­men Ser­dar Akar'ı çıl­dırt­tı.

6/62

'İnadına Yaşamak' dizisi ekrana veda etti ama tüm ekip üzülmek yerine resmen bayram yaptı.

7/62

Televizyon dünyasında Sanem Çelik'in bitmek tükenmek bilmeyen kaprisleri konuşuluyor. İddialara göre ünlü oyuncu, sette bitmeyen istekleri ve yüksek egosuyla herkesi yıldırmış.Çelik, zaman zaman senaryoya itiraz edip "Söyleyin, bu kısmı değiştirsinler" demiş.

8/62

Çekimlerde sahnelere bile müdahale ederek yönetmen Serdar Akar'ı çıldırtmış. Garip istekleriyle çalışanları ve arkadaşlarını bezdirmiş.

9/62

Kaldığı otelin spor salonunda hayranlarının ilgisinden bunalan Meryem Uzerli, otelin koşu bandını odasına taşıtmak istemişti.

10/62

Uzerli’nin kaprisi otel yönetimi tarafından reddedilince, yapımcı 4 bin liraya koşu bandı almıştı.

11/62

Naz El­mas'ın set­te çı­kan ye­mek­le­ri be­ğen­me­di­ği ki­mi za­man set ça­lı­şan­la­rı­na kö­tü dav­ran­dı­ğı bu yüz­den de çok se­vil­me­di­ği id­di­a edi­li­yor.

12/62

Lale Devri” dizisinin setinde yeni bir dayak krizinin yaşandığı ortaya çıktı. Üç yıldır FOX’ta ekrana gelen dizinin Toprak’ı Selen Soyder ile ekibin kostümcüsünün arasında tartışma yaşandığı öğrenildi.

13/62

İddiaya göre çarşamba günü sette Soyder ile stilist arasında kavga çıktı. Selen Soyder kendisi için hazırlanan kıyafetleri görünce çok sinirlendi.

14/62

‘Kıyafetleri beğenmedim’ Kıyafetleri beğenmeyen Soyder, stilistle tartıştı. Bu sırada oldukça öfkelenen Soyder, araya giren kostüm sorumlusuna vurdu. Kostüm sorumlusu da “Sen bana nasıl vurursun?” diyerek kendisini tartaklayan Soyder’e bağırmaya başladı.

15/62

İki tarafı araya giren set görevlileri sakinleştirdi. Set olayın ardından tatil edildi. Dizinin yapımcısı Şükrü Avşar ise her sette bu tarz tartışmaların olduğunu belirtti ve “Didişmeler, kavgalar her sette yaşanan olan şeyler... Lale Devri’nin setinde şu an bir sorun yok, herkes işinin başında, çalışmaya devam ediyor” dedi.

16/62

Sevgilisi de Aslan’ı itmişti Aralık ayında da bu kez Soyder’in geçen yazdan beri beraber olduğu Tolgahan Sayışman ile üvey annesini canlandıran Hatice Aslan arasında tartışma yaşanmıştı.

17/62

Dizide Çınar karakterine hayat veren Sayışman, Aslan’ın bir konuda söylenmesine sinirlenmiş ve ayağa kalkıp ünlü oyuncunun üzerine yürümüştü.

18/62

Bu sırada merdivenin başında duran Aslan, Sayışman’ın kendisini itmesi üzerine düşmemek için kenardaki duvara çarpmıştı. Olay sonrası psikolojisinin bozulduğuna dair sağlık raporu alan ve birkaç gün dinlenen Aslan, Sayışman’ı yapımcıya şikayet etmişti. Olaydan beri Aslan Sayışman ve sevgilisi Soyder’le iş sırasında gerekmedikçe konuşmuyor ve hiç bir araya gelmiyor.

19/62

Nurseli İdiz'in Kahpe Bizans filminin bir sahnesinde set ekibine ecel terleri döktürdüğü anlar hiç unutulmuyor. İşte o ilginç olay..

20/62

Gani Müjde'nin yönettiği filmin bir yerinde Nurseli İdiz'in suya girme sahneyi vardı. Ama İdiz, "suya girmeyeceğim" diye diretip geri adım atmadı. Bunun üzerine set ekibi Nurseli İdiz'e "Siz, bugün bu sahnenin çekileceğini biliyordunuz, onay verdiniz, şimdi niye olmaz diyorsunuz" diye İdiz'e soruyorlar.

21/62

İdiz'in onlara verdiği cevap ise unutulur gibi değil: "İç çamaşırım marka, ıslatamam, bu şekilde suya giremem." Sorun, İdiz'e yeni ve sıradan bir iç çamaşırı alınmasıyla sona erdi.

22/62

Kı­vanç Tat­lı­tuğ, 45 yıl­lık emek­tar oyuncu En­gin Şen­kan'la set­te kav­ga et­ti.

23/62

İki­li ara­sın­da­ki sert tar­tış­ma Şen­ka­n’­ın ‘Ter­bi­ye­siz he­ri­f” di­ye ba­ğı­rıp se­ti terk et­me­siy­le son bul­du.

24/62

Tat­lı­tuğ, us­ta oyun­cuy­la kar­şı­lık­lı sah­ne­sin­de oyun ver­mek is­te­me­di ve Şen­kan ko­nu­şur­ken gül­me­ye baş­la­dı.

25/62

Bundan bir kaç yıl önce Kıvanç Tatlıtuğ'un Kıbrıs'ta bir eğlence merkezinin açılışında yaptıkları da 'kapris' olarak nitelendirilecek türden

26/62

Bu açılışa katılmak için 50 bin lira aldığı iddia edilen Tatlıtuğ kendisiyle birlikte aynı görevde yer alan Aysu Baceoğlu ve Şebnem Schaeffer ile de gerilim yaşadı.

27/62

Açılışta Schaeffer ve Baceoğlu'nun yanına gitmesini istemeyen Tatlıtuğ "O kadınlarla poz vermem.Ben gidince gelsinler" dedi.

28/62

AFİŞ DEĞİŞTİ Ata Demirer Eyyvah Eyvah 2 filminin afişini 30 Kasım’da Twitter’daki sayfasından sevenleriyle paylaşınca yapımcısı Necati Akpınar’dan ‘hemen kaldır’ uyarısı almıştı. Uyarı üzerine afişi sayfasından kaldıran Demirer gerginliğin de büyümesini engellemişti.

29/62

Bu krizin Demet Akbağ yüzünden çıktığı ortaya çıktı. İddiaya göre Akbağ afişte genç oyuncu Özge Borak’la kendi fotoğrafının aynı büyüklükte kullanıldığını görünce hemen filmin yapımcısı Necati Akpınar’ı aradı. Akbağ “Ben yılların oyuncusuyum, Özge daha yolun başında. Afiş hazırlanırken lütfen buna dikkat edelim” uyarısında bulununca afiş değiştirildi

30/62

Yeni tasarlanan afişte Özge Borak’ın kafası photoshop yöntemiyle afişten çıkarıldı. Motorsikletin üzerinde sadece Demirer ve Akbağ kaldı. Filmin internet sitesinde de sadece bu afiş kullanıldı. Ata Demirer 30 Kasım 2010’daki Twitter sayfasından Özge Borak’ın da olduğu bu afişi koydu. Daha sonra Akbağ’ın müdahalesiyle afişten Özge Borak çıkartıldı

31/62

Geniş Aile dizisinin setinden sızan haberlere göre kadroya yeni sezon başında dahil olan Rojda Demirer de kaprisleri yüzünden tepki çekiyor. Demirer'in sık sık kapris yaptığı için set arkadaşları tarafından pek de sevilmediği basına da yansımıştı

32/62

Genç yıldız ile ilgili son gelişme de dizinin eski başrol oyuncusu Zuhal Topal'ın kadroya dahil olmasına gösterdiği tepkiydi

33/62

Anlatılanlara göre Geniş Aile'de Şukufe rolünü oynayan Topal, dizinin bir bölümünde konuk oyuncu olarak yer aldı.

34/62

Senaryoda Topal’ın diziye konuk olacağının yazmadığını söyleyen Demirer, sete geldiğinde karşısında Topal’ı görünce sinir küpü oldu. Ancak Topal'ın dizideki varlığı geçici oldu.

35/62

Gönülçelen'den önce rol aldığı Asi dizisiyle hayran kitlesini genişleten Tuba Büyüküstün, fazla ilgiden bunalınca 'kapris yapmakla' eleştirilmişti

36/62

İddialara göre kendisini görmek için dizinin setini ziyaret eden hayranlarına hiç yüz vermedi Büyüküstün

37/62

Hatta hayranları güzel yıldızın bu tavrına öyle çok kızmış ki Büyüküstün'ü alkışlarıyla protesto etmişler

38/62

Küçük Sırlar dizisinde stilist bir anneyi canlandıran sunucu ve oyuncu Ebru Akel’in bir mağazada yaptıkları da "kapris" olarak nitelendirilmişti. Dünyaca ünlü bir mağazadan sık sık alışveriş yapan Akel sezonda aldığı kıyafetleri birkaç ay giyip diğer sezona geçerken mağazaya götürüp değiştirilmesini talep ettiği iddia edildi

39/62

Ancak aynı isteği bir kez daha tekrarlayınca basına yansıyan ve uzun süre konuşulan bir olay yaşandı. Mağazaya giden oyuncu Ebru Akel uzun süre giydiği kıyafetlerin değiştirilmesini talep etti

40/62

Sürekli aynı durumla karşı karşıya gelen mağaza çalışanları bu duruma defalarca göz yummuş ancak son olay bardağı taşıran son damla olmuş. Kıyafetlerin iade edilmesini talep eden güzel oyuncu bu kez amacına ulaşamayınca mağaza çalışanlarıyla tartıştığı iddia edildi

41/62

Bir dönem özel bir kanalda sohbet programı yapan Seray Sever'in de kaprisleriyle çevresini çıldırttığı ileri sürülmüştü

42/62

Güzel yıldızın programına çağırdığı konuklarla hiç ilgilenmediği bu yüzden de bir kez programa katılanların bir daha çağrıldıklarında daveti geri çevirdikleri konuşulmuştu

43/62

Sever bu yüzden "dikkat et, bir daha programına katılacak konuk bulamayacaksın" diye eleştirilmişti

44/62

Ünlü şarkıcı Deniz Seki de kadrosunda yer aldığı Pişman Değilim adlı dizinin yapımcısıyla kanlı- bıçaklı olmuştu. Dizinin yapımcısı Faruk Turgut'un iddiaları uzun süre magazin gündeminde yer almıştı. Yapımcı özellikle Seki'nin kilo vermemesi yüzünden sorun yaşadıklarını söylemişti

45/62

Dizinin kamera arkasına ekibine 38 beden giydiğini söyleyen Seki'nin 42 bedene bile sığmadığı, bu yüzden kostüm tasarımcılarıyla kavga ettiği ileri sürülmüştü.

46/62

Ünlü şarkıcının dizinin makyözü ve kuaförünü beğenmediği de konuşulmuştu. Seki'nin çekimlere de katılmadığını ileri süren yapımcı ünlü şarkıcı hakkında dava açacağını açıklamıştı

47/62

Dizinin yapımcısı Seki'nin sete daha çekimlerin ilk günü geç geldiğini, buna rağmen kapris yapmaya devam ettiğini söyleyerek gelişmeleri şöyle anlatmıştı: Ekip, yine alttan aldı. Tam çekim başlayacak, düştü, bayıldı. Apar topar hastaneye götürdük. Doktor iki gün çalışamayacağını söyledi, rapor alındı. Olabilir, hastalıktır. Biz de doğal olarak sete ara verdik. Fakat aradan zaman geçti, Deniz Hanım'dan ses yok. Bizim de ilk bölümü çekip, kanala yetiştirmemiz gerek. Yine kendisine 3 gün süre verdik, dinlensin dedik. Sonrasında da aramadı. Mecburen çekimlere başladık. Kendisiyle haftanın 4 günü çalışacağımıza dair bir anlaşma yapmıştık.

48/62

Çekim yapmamız gerek, set hazır, yine Deniz Hanım ortada yok. Konserleri olduğunu söylüyor. Hasta olan biri nasıl sahneye çıkar, onu da anlamış değilim. 4 gün boyunca set koyduk, kendisi gelmedi. Biz de sete gelmediğini noter huzurunda tespit ettirdik ve karşı dava açtık."

49/62

Aslında magazin basınıyla arası her zaman iyidir Demet Akalın'ın. Ama, bir dönem kaprisleri yüzünden gazetecilerden beklemediği bir tepki görmüştü

50/62

Yakınlarına “Benim magazin basınına ihtiyacım yok. Onlarla konuşmayacağım” demesi üzerine muhabirlerin protestosuyla karşılaştı

51/62

Akalın, bir gece arkadaşı Meltem Ören ile birlikte bardan çıkarken kötü bir sürprizle karşılaştı. Kameralarını ve fotoğraf makinelerini yere bırakan haberciler şarkıcıya sırtlarını döndü. Akalın neye uğradığını şaşırdı.

52/62

Bir dönem Adanalı dizisinde başrollerden birini üstlenen Selin Demiratar da iddalara göre kaprisleri yüzünden işinden oldu.

53/62

Senaryo gereğe "ölerek" diziye veda eden Demiratar kendi isteğiyle Adanalı'dan ayrıldığını söylemişti. Ancak kulislerde konuşulan iddialar farklıydı.

54/62

İddiaya göre Demiratar, sevgilisi Mehmet Akif Alakurt ile başrolü paylaşmasının da etkisiyle sette sürekli kapris yapmaya başladı. Sabah akşam suşi ve kebap isteyen, 03.00’te özellikle bir pizza zincirinden pizza talep eden, çekim yerlerini beğenmeyen, istenen performansı da gösteremeyen Demiratar, yapım ekibinin sinirlerini fazla zorlayınca konu yapımcı çift Ali ve İnci Gündoğdu’ya intikal etti

55/62

Demiratar’ı iki kez karşılarına alıp konuşan çift, sonuç alamadı. Bunun üzerine Gündoğdu çifti, Demiratar’a “Haftaya seni öldürüyoruz” diye haber yolladı. Yapımcılardan özür dileyen ve benzer durumları tekrarlamayacağını söyleyen Demiratar’ın isteği kabul edilmedi ve diziye veda etmek zorunda kaldı

56/62

Cansu Dere'nin de Sıla dizisinin setinde kaprisleriyle bıktırdığı bir dönem çok konuşulmuştu. Dere, bu dizide gerçek hayatta küs olduğu Mehmet Akif Alakurt ile iki sevgili rolünü oynamıştı

57/62

Dere'nin dizi setine sık sık geç kaldığı ve bir ara Alakurt'un bu duruma öfkelenip tepki gösterdiği konuşulmuştu

58/62

Hatta dizinin ikili arasındaki bu sürtüşme yüzünden erken bittiği iddiaları da ortaya atılmıştı

59/62

Sinem Kobal'ın, rol aldığı Küçük Sırlar dizisinde senaryoda yer alan öpüşme ve sevişme sahnelerinde oynamamak için bin dereden su getirdiği zaten bilinen bir gerçek

60/62

İddialara göre bu sahnelerde oynamayı reddetmek kapristen başka bir şey değil.

61/62

Çünkü Kobal diziye başlarken senaryoda böyle sahneler olacağını biliyordu. Ama sevgilisi Arda Turan'ı kızdırmamak için bu tür sahnelerde oynamayı reddetmeye başladı.

62/62