Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlülerin şaşırtan kaprisleri

Ünlü isimler sahneye çıkmadan önce kuliste istedikleriyle şaşırtmaya devam ediyor...

1/40

Katy Perry Ünlü şarkıcı, kuliste şarap ve meyve bulundurulmasını şart koşuyor.

2/40

Aynı zamanda, soyunma odasının özel üretim Fransız lambaları, üzerinde isminin yazdığı bir yönetmen sandalyesi ve cam kapaklı bir buzdolabı ile dekore edilmesini talep ediyor.

3/40

Katy Perry'nin en ilginç isteği ise çalışanlardan hiçbirinin kendisi ile konuşmaya kalkışmaması...

4/40

Justin Timberlake Dokunacağı tüm kapı kollarının iki saatte bir dezenfekte edilmesini talep ediyor.

5/40

Kanye West soyunma odasındaki tüm duvarların ve eşyaların beyaz olmasını şart koşan Kanye West, kızı North için de sahne arkasında bazı taleplerde bulunuyor..

6/40

8000 dolar değerinde bir yatak, North'un sevdiği kanalları gösteren bir televizyon ve bir şeyler yemek istemesi durumunda gurme atıştırmalıklar hazırlayacak bir şef.

7/40

Lionel Messi Barcelona'nın yıldızı Messi, konaklayacağı bir otel odasında basketbol potası, ikisi sıcak biri soğuk olmak üzere 3 jakuzi, özel bir hizmetçi ve tamı tamına 28 santigrat derece olan bir havuz olmasını şart koşmuştu.

8/40

Jack Nicholson The Departed (Köstebek) filmini çekerken, biri bir dildoyla diğeri de bir aktrisin poposundan kokain çektiği iki sahne olmasını talep etti. Bunlar senaryoda olmamasına rağmen yönetmen Martin Scorsese bu talepleri kabul etti.

9/40

Iggy Pop Odasının homoseksüel bir tasarımcı tarafından dekore edilmesini isteyen Iggy Pop, içinde ölümcül derecede obez insan resimlerinin olduğu gazetelerin de -kendisini eğlendirdiği gerekçesiyle- hazır bulundurulmasını istiyor.

10/40

Jennifer Lopez odasının tamamen beyaz olmasını talep eden Jennifer Lopez, domates, elma ve üzüm suyu görmeye ise tahammül edemiyor.

11/40

Barbra Streisand sahne almadan önce tüm alanın özel eğitimli polis köpekleri tarafından aranmasını, tüm kapılarda metal detektör bulunmasını ve güvenlik görevlilerinin asla tişört giymemelerini istiyor.

12/40

Britney Spears ünlü şarkıcı, 2011'deki turnesi sırasında Mc Donald's çizburgerleri (ekmekleri olmadan) istemiş ve turne personeline eğer soyunma odasında telefon çalacak olursa 5000 dolar ceza ödemeleri gerekeceğini söylemişti.

13/40

Nicki Minaj kovalarca kızarmış baharatlı tavuk kanadı ve limonata talep eden Nicki Minaj'in tuhaf isteklerinden biri ise odasının fırından yeni çıkmış hamur işi kokusuna benzeyen bir koku yayan mumlarla doldurulması.

14/40

Mariah Carey kuliste yavru kediler, şampanya ve körüklü pipet bulundurulmasını şart koşuyor.

15/40

Ayrıca iki adet hava filtresi, sakızını çöpe atacak bir asistan ve kendisine merdivenlerde yardım edecek ikinci bir asistan talep ediyor.

16/40

Lady Gaga yarısı oda sıcaklığında bekletilmiş, yarısı soğutulmuş 56 şişe su, içinde 4 gramdan az şeker ve keten tohumu bulunduran fıstık ezmesi, Queen, Billie Holiday ve David Bowie posterleri...

17/40

Gaga'nın, bir turne sırasında pembe kabarık kasık tüyleri olan bir vitrin mankeni istediği de biliniyor

18/40

Christina Aguilera, Nesquik ve ayağını ovacak bir masörün kuliste hazır bulundurulmasını bekliyor.

19/40

Cher Sadece, peruklarını koymak için ayrı bir oda talep ediyor.

20/40

Morrissey Morrissey, 2012'de sahne aldığı bir festivalde, kendisi festival alanına vardıktan sonra tüm çalışanların, diğer sanatçıların ve festival jürisinin ofislerine kapanmalarını talep etmişti.

21/40

Konser sırasında ise göz kırpmasından hoşlanmadığı bir jüri üyesini salondan attırmıştı.

22/40

Fahriye Evcen Meyveli yoğurt istediği için set personelini pervane eden Evcen sevgilisi Özçivit’in film çekimlerinde de hem sevgilisini hem de set ekibini bezdirdiği konuşulmuştu.

23/40

Sa­nem Çe­li­k’­in, kaprisleriyle ek­ra­na ve­da eden 'İna­dı­na Ya­şa­mak' di­zi­si­nin se­tin­de, yö­net­men­den oyun­cu­la­ra her­ke­si ca­nın­dan bez­dir­di­ği id­di­a edil­di. Se­nar­yo­dan, çe­kim­le­re ka­dar her şe­ye mü­da­ha­le eden Çe­lik, yö­net­men Ser­dar Akar'ı çıl­dırt­tı.

24/40

Meryem Uzerli Kaldığı otelin spor salonunda hayranlarının ilgisinden bunalan Meryem Uzerli, otelin koşu bandını odasına taşıtmak istemişti. Uzerli’nin kaprisi otel yönetimi tarafından reddedilince, yapımcı 4 bin liraya koşu bandı almıştı.

25/40

Naz El­mas'ın set­te çı­kan ye­mek­le­ri be­ğen­me­di­ği ki­mi za­man set ça­lı­şan­la­rı­na kö­tü dav­ran­dı­ğı bu yüz­den de çok se­vil­me­di­ği id­di­a edi­li­yor.

26/40

Kıvanç Tatlıtuğ Kıbrıs'ta bir eğlence merkezinin açılışında yaptıkları da 'kapris' olarak nitelendirilecek türden bu açılışa katılmak için 50 bin lira aldığı iddia edilen Tatlıtuğ kendisiyle birlikte aynı görevde yer alan Aysu Baceoğlu ve Şebnem Schaeffer ile de gerilim yaşadı.

27/40

Açılışta Schaeffer ve Baceoğlu'nun yanına gitmesini istemeyen Tatlıtuğ "O kadınlarla pozverrem. Ben gidince gelsinler" dedi.

28/40

Geniş Aile dizisinin setinden sızan haberlere göre kadroya yeni sezon başında dahil olan Rojda Demirer de kaprisleri yüzünden tepki çekiyor. Demirer'in sık sık kapris yaptığı için set arkadaşları tarafından pek de sevilmediği basına da yansımıştı

29/40

Genç yıldız ile ilgili son gelişme de dizinin eski başrol oyuncusu Zuhal Topal'ın kadroya dahil olmasına gösterdiği tepkiydi

30/40

Tuba Büyüküstün İddialara göre kendisini görmek için dizinin setini ziyaret eden hayranlarına hiç yüz vermedi Büyüküstün

31/40

Hatta hayranları güzel yıldızın bu tavrına öyle çok kızmış ki Büyüküstün'ü alkışlarıyla protesto etmişler

32/40

Ebru Akel Dünyaca ünlü bir mağazadan sık sık alışveriş yapan Akel sezonda aldığı kıyafetleri birkaç ay giyip diğer sezona geçerken mağazaya götürüp değiştirilmesini talep ettiği iddia edildi

33/40

Sürekli aynı durumla karşı karşıya gelen mağaza çalışanları bu duruma defalarca göz yummuş ancak dün akşamki olay bardağı taşıran son damla olmuş. Kıyafetlerin iade edilmesini talep eden güzel oyuncu bu kez amacına ulaşamayınca mağaza çalışanlarıyla tartıştığı iddia edildi...

34/40

Bir dönem özel bir kanalda sohbet programı yapan Seray Sever'in de kaprisleriyle çevresini çıldırttığı ileri sürülmüştü

35/40

Güzel yıldızın programına çağırdığı konuklarla hiç ilgilenmediği bu yüzden de bir kez programa katılanların bir daha çağrıldıklarında daveti geri çevirdikleri konuşulmuştu

36/40

Sever bu yüzden "dikkat et, bir daha programına katılacak konuk bulamayacaksın" diye eleştirilmişti

37/40

Ünlü şarkıcı Deniz Seki de kadrosunda yer aldığı Pişman Değilim adlı dizinin yapımcısıyla kanlı- bıçaklı olmuştu.

38/40

Dizinin kamera arkasına ekibine 38 beden giydiğini söyleyen Seki'nin 42 bedene bile sığmadığı, bu yüzden kostüm tasarımcılarıyla kavga ettiği ileri sürülmüştü. Ünlü şarkıcının dizinin makyözü ve kuaförünü beğenmediği de konuşulmuştu.

39/40

Seki'nin çekimlere de katılmadığını ileri süren yapımcı ünlü şarkıcı hakkında dava açacağını açıklamıştı...

40/40