Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlülerin unutulmayan gafları

Sacit Aslan ve Pelin Çini'nin sunduğu 'Aramızda Kalsın' programına katılan Sema Çelebi.

1/33

Programda sürpriz bir şekilde evlenen Polat Alemdar konuşuldu. Sema Çelebi, Nur Fettahoğlu ile gezen ancak başka bir kadınla evlenen Polat Alemdar için 'Evlenilecek kadınla eğlenilecek kadın farklı lafı doğrudur. Hala görücü usulü evliliği doğru buluyorum' dedi.

2/33

Sert çıkışları ve sivri diliyle tanınan Çelebi, sohbet esnasında öyle bir gaf yaptı ki, izleyenler şaşkına döndü.

3/33

Gençler de o zaman toy... Böyle pek de kaşar değilmiş tabiki. Daha gözünü yeni açarken 16-17 yaşında hemen evleniyorlar...'

4/33

İrfan Aslanhan'ın Tempo TV'de hazırlayıp sunduğu Jülyen isimli şov programına konuk olan Tuğba Özay, büyük bir gafa imza attı.

5/33

Sinema oyuncusu Halil Ergün'ün "Oyumu Ak Partiye verdim" açıklaması ile ilgili olarak konuşan Özay: "Herkese vermiş Halil Abi.." diyerek izleyenleri şoke etti.

6/33

İşte İrfan Aslanhan ile Tuğba Özay arasındaki o ilginç sohbet:

7/33

İrfan Aslanhan: Bana düşmez, benim tarzım değil programda böyle şeyler konuşmak. Ama şu riyakarlığı da anlamıyorum şahsen. Beni aşar bu mevzu, ama bazen bazı durumlarda herkeste bir yalakalık enerjisi söz konusu, kimse kusura bakmasın. Böyle bir durum var. Tuğba Özay ne düşünüyor. Tuğba Özay: İnandırıcı gelmiyor ve eğer ki hükümet başka bir parti olmuş olsaydı, AK Parti muhalefet olsaydı acaba aynı fikri, aynı beyanatı verirler miydi? Bir çokları bana inandırıcı gelmiyor. Ben her zaman Atatürkçü kimliği ile övünen, cumhuriyetçi kimliğini saklamayan bir kimseyim. Ben sağ görüşten de eş dost arkadaş sahibiyim, sol görüşten de arkadaş sahibiyim

8/33

İrfan Aslanhan: Twitterda Halil Ergün'ün söyledikleriyle ilgili çok komik, çok güzel şeyler tartıştı gençler. Galiba bir düşünceniz var bununla ilgili. Tuğba Özay: Herkese vermiş Halil Abi... Oy... Herkese... Ona verdim, buna verdim, şuna verdim. İrfan Aslanhan: Bu bambaşka bir bakış açısı tabi.

9/33

ASENA "Elimde olmayaraktan dilim sürtmüş olabilir! Salak olabilirim ama aptal asla...

10/33

BURCU ESMERSOY "Erkekler top görünce hemen dokunmaya ve vurmaya çalışıyor. Topu kıskanıyorum!"

11/33

GİZEM ÖZDİLLİ "Şimdiye kadar beraber olduğum erkek arkadaşlarım beni darmadağın etti..."

12/33

HİLAL CEBECİ "Hilal Hanım takip mesafesi nedir? Cebeci: Takip mesafesi, mesela ben şu anda 40 km hızla gidiyorum ya, önümdeki araçla aramdaki mesafe de 40 kilometre olmalıdır. Sunucu: Ama Hilal Hanım, bu durumda İstanbul-Ankara yolunda sadece 13 araç olabilir."

13/33

HÜLYA AVŞAR "Teniste en iyi hareketlerden biri, topu fileyi yalayarak atmaktır. Bende yaptığım işlerde bu atış felsefesini benimsedim."

14/33

NİHAT DOĞAN "Atatürk ne demiş: Yurtta sulh barışta sulh."

15/33

SERAP EZGÜ "Oğlunuz oğlan mı?" (Ezgü, konuğuna soruyor.)

16/33

TUĞBA ALTINTOP "Ben kiralık anne miydim? Çocuklarımı yedi yıl karnımda taşıdım!.." (Eski eşi Rafet El Roman´dan ayrılma sırasında

17/33

YELİZ YEŞİLMEN "Ben böceklerden çok korkuyorum. Onların boynuzları beni çok etkiliyor."

18/33

GÜLBEN ERGEN "Sizin karşınıza iyi çıkabilmek için elimden gelenin en iyisini yaptım. Her geleni yaptım."

19/33

CEYLAN "Benim kitleyicim türkü söylememi istiyor..."

20/33

DEMET AKALIN "Pek keyifli bir şekilde konserine devam eden Demet Akalın seyirciden umduğu coşkuyu bulamayınca lafı yapıştırır!... "Abi Diyarbakır´dan mı geldiniz, hepiniz dağdan mı geldiniz? Nereden geldiniz anlamadım ben? Haaa? Moron moron bakıyorsunuz. Bari insan bir tempo, bir alkış, birşey yapar yaa..."

21/33

DENİZ AKKAYA "Birçok arkadaşımın içime girmesine izin verdim ve ben öyle her arkadaşımı içime alan biri değilimdir!"

22/33

DOĞUŞ "Müzikte tek eksiğim opera."

23/33

ELİF GÜVENDİK "Bugün 10 Kasım Atatürk´ün 64. ölüm yıldönümünü şölenlerle kutluyoruz."

24/33

EMRAH "Mozart dinlemiyorum ama Türkiye´ye gelirse konserine mutlaka giderim."

25/33

EROL BÜYÜKBURÇ "Zekâ düzeyimin yüksek olduğunu düşünen ajanlar peşime takıldı, senelerce sperm almak için uğraştılar ve aldılar."

26/33

NEHİR ERDOĞAN "Sette Metin Akçatepe abimiz ile çok iyi anlaştık." (Halit Akçepe´den bahsediyor.)

27/33

SABA TÜMER "İçinde çok fazla parça var, kalın da bir CD zaten..." (Saba Tümer, konuğu Fatih Erkoç´un 26 parçalık albümü hakkında bu yorumu yaptı.)

28/33

ESRA EROL "Senin boyun posun kaç yaşında?.." (Esra Erol´la İzdivaç programına telefonla katılan bir izleyici, talibi olduğu Kübra´ya bu soruyu sordu.)

29/33

POPSTAR ABİDİN "Popstar, popstarlığı yaşayabilen herkes için popstarlıktır..."

30/33

BEYAZIT ÖZTÜRK "Eminem dünyaca ünlü bir grup biliyorsunuz dimi arkadaşlar!"

31/33

EBRU YAŞAR "Türkiye´de erkek ses sanatçısı çok fazla. Zaten erkekler pek Showgirl´lük yapmıyor."

32/33

ÖZCAN DENİZ "Yıllar önce Hülya Avşar, askerden dönen Özcan Deniz´e "Askerde cinsellik ihtiyacınızı nasıl gideriyordunuz?" diye sormuştu ve Özcan Deniz de "Senin resimlerinle hallediyorduk" diyerek unutulmayan bir gafa imza atmıştı.

33/33