Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlülerin vücutlarındaki kusurları

Gösteri dünyasındaki ünlüler kusursuzmuş gibi görüne bilir fakat onların kusurları kapatılacak gibi değil...İşte ünlüler ve şoke eden fiziksel kusurları...

1/34

Yakışıklı aktör Andy Garcia doğduğunda bir ikiz kardeşi vardı. Ama ilk anda aklınıza geldiği gibi değil. Garcia, yapışık ikizini omuzunda taşıyarak dünyaya geldi.

2/34

Fiziksel gelişimini tamamlamamış olan ikizi daha sonra operasyonla Garcia'nın omuzundan ayrıldı ve böylece aktörün hayata tutunması sağlandı. Andy Garcia'nın omuzunda hala yapışık ikizinin kendisinden ayrıldığı operasyonun izleri var.

3/34

Ünlü aktör Denzel Washington da ilk bakışta kusursuz gibi görünüyor. Ama ellerine biraz daha dikkatli bakınca gerçek ortaya çıkıyor.

4/34

Aktörün sağ elinin küçük parmağı uzaktan bile görünebilecek kadar yamuk. Bunun nedeni ise Denzel Washington'ın küçükken oynadığı bir basketbol maçı sırasında geçirdiği kaza.

5/34

Aktörün kırılan parmağı bir türlü doğru şekilde yerine yerleştirilmediği için böyle kaynadı.

6/34

Dinleyenleri büyüleyen sesiyle tanınan şarkıcı Seal da lupus hastalığından muzdarip.

7/34

Şarkıcının yüzündeki izler Diskoid Lupus Eritematozus ya da kısaca DLE diye anılan bu hastalıktan kaynaklanıyor.

8/34

Bu izler ancak erken evrede tedavi edilirse tamamen ortadan kaldırılabiliyor.

9/34

Tina Fey'in yüzünün sol tarafında, tam dudağının altındaki iz nasıl da belli oluyor.

10/34

Bunun nedeni ise henüz küçücük bir çocukken uğradığı bir saldırı. O dönemde 5 yaşında olan Fey evinin önünde oynarken yanına yaklaşan biri yüzünü kesti.

11/34

O anda çocuk aklıyla "birinin kendisini işaretlediğini" düşünen Tina Fey bu olayın yarattığı travmanın psikolojik etkilerinden hala tam olarak kurtulamadığını söylüyor.

12/34

Ekranın güzel yüzlerinden Padma Lakshmi'nin kolundaki yara izi de oldukça belirgin. Bunun nedeni ise Lakshmi ile ailesinin geçirdiği bir trafik kazası.

13/34

Lakshmi'nin öyküsü yıllar öncesine uzanıyor. Padma Laskhmi, henüz 14 yaşındayken Stevens Johnson sendromu nedeniyle üç hafta hastanede yattı. Taburcu olduğu gün ailesi arabayla onu almaya gitti. Ancak hastane döşünü Lakshmi ailesi bir trafik kazası geçirdi.

14/34

Kolundaki yara izi de işte o kazadan kalan kötü bir anı. Ancak Padma Lakshmi bu izi saklama gereği duymadığını söylüyor "O yara izi benim bir parçam, onu seviyorum" diye anratıyor.

15/34

Ünlü oyuncu Daryl Hannah'nın da sol elinin işaret parmağının bir kısmının olmadığını biliyor muydunuz.

16/34

Bunun nedeni de oyuncunun küçük bir kızken büyük annesinin bahçesinde geçirdiği kaza. Su kuyusunun makarasına parmağını kaptıran Hannah sol elinin işaret parmağının bir kısmını kaybetti. Bazen filmlerde protez parmak kullanıyor.

17/34

Joaquin Phoenix ise halk arasında "tavşan dudak" adı verilen bir şekilde dünyaya geldi.

18/34

Ancak bu onun kariyer basamaklarını hızla tırmanmasını hiçbir zaman engellemedi.

19/34

Hayvan hakları için mücadele eden PETA yararına verdiği çıplak pozlarla tanınan model Joanna Krupa şu sıralar TV'nin en gözde yüzlerinden.

20/34

Krupa'nın da üç tane meme ucu varmış.

21/34

Gösteri dünyasının bu durumdaki tek ünlüsü Krupa değil. Lily Allen, Carrie Underwood ve Tillda Swinton da benzer bir deformasyon var.

22/34

Mila Kunis ve Kate Bosworth'in gözlerine dikkatli bakın. Büyük olasılıkla farkı hemen gördünüz. İkisinin de iki gözü birbirinden farklı renkte.

23/34

Aslında bir tür kromozom bozukluğu olsa da hem Kunis'e hem de Bosworth'a ayrı bir güzellik katıyor. Çünkü onlar "heterokromi iridium" adı verilen bir bozukluğa sahip. Kromozomlardan kaynaklanan bu durum iki gözün farklı renkte olmasına yol açıyor.

24/34

Hatta bazen tek bir gözde iki ayrı rengin görülmesi de mümkün. Ama bu durum bu ünlülerin güzelliklerine güzellik, karizmalarına karizma katıyor. Aynı kromozom bozukluğuna sahip ünlüler arasında Jayne Seymour, Demi Moore, Elizabeth Berkley ve Henry Cavill de var.

25/34

Aktör Vince Vaughn'un da işaret parmağının bir kısmı yok. Bunun nedeni de geçirdiği bir trafik kazası.

26/34

Megan Fox'un yüzü ve bedeni kelimenin tam anlamıyla nefes kesecek kadar güzel. Ama ellerine bakınca iş değişiyor. Çünkü Fox'un el başparmakları 'çomak parmak' denilen türden yassı.

27/34

Model Karolina Kurkova'nın fiziksel deformasyonu ise ilk anda akla gelecek türden bile değil. İlk bakışta kusursuz gibi görünen Kurkova'nın bildiğimiz anlamda bir göbek deliği yok..

28/34

Ünlü manken bunun nedenini de şöyle açıklamıştı Türkiye'ye geldiğinde: "Normalden 2 buçuk ay erken doğdum. O yüzden göbek deliğim tam olarak gelişmemiş. Fotoğraflarımda Adriana Lima'nın göbek deliğini photoshopla bana uyarlıyorlar.."

29/34

Beyazperdenin James Bond kızlarından Gemma Arterton dünyaya geldiğinde ellerinde tam 12 parmak vardı. Yani Arterton altı parmaklıolarak dğdu. Ancak henüz bebekken operasyonla fazla parmaklarından kurtuldu.

30/34

Şarkıcı Kesha da aslında bir çok kişinin başına gelse kimselere söylemeyeceği bir şekilde dünyaya geldiğini açıklamıştı.

31/34

Kesha bir röportajında "Doğduğumda bir küçük kuyruğum vardı. Sonra operasyonla onu aldılar. Yani kuyruğumu benden çaldılar" diye anlatmıştı durumu.

32/34

Jennifer Garner ise aslında açık ayakkabı giymese hiç fark edilmeyecek bir deformasyona sahip. .

33/34

Brachymetatarsiaadı verilen bu durumun nedeni ise ayak kemiklerinin birinin normalden kısa olması

34/34