Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlülerin yılbaşı şıklığı

Yılbaşında sahne alan şarkıcıların şıklık yarışı...

1/25

Müzik dünyasının pek çok yıldızı, yeni yılı yine sahnede karşıladı.

2/25

Kıbrıs’ta çıktı Ebru Gündeş de 2018’i Kıbrıs’ta karşılayanlar arasındaydı.

3/25

Tepeden tırnağa altın Bülent Ersoy, yılbaşı gecesi Antalya'da sahneye çıktı. 2.5 saat sahnede kalan Ersoy, Nur Yerlitaş imzalı altın işlemeli kostümüyle dikkat çekti. Sanatçı, bir muhabirin “Yılbaşının en göz alıcı ismi olacaksınız” yorumuna gülerek “Ve en pahalı. Ayak ucumdan gözkapaklarıma kadar altın oldum” diye karşılık verdi.

4/25

Aşk itirafı Betül Demir, “Yeni yıldan aşk diliyordum ama öncesinde geldi” diyerek yeni bir aşka yelken açtığını ima etti.

5/25

Murat Boz ve Gülşen, yeni yıl akşamı Girne’deki bir otel sahnesinde buluştu. İkili, yeni yıl için geri sayımın bitmesinin hemen ardından beraber “İltimas” şarkısını seslendirdi. İkiliyi izleyenler arasında Boz’un sevgilisi Aslı Enver de vardı.

6/25

Ebru Yaşar, düzenlenen yeni yıl galasına şarkılarıyla renk kattı. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Yaşar, “Geçen sene hamileydim, o yüzden programım yoktu. Bu sene sahnedeyim, bebeklerim ve eşim evde” diye konuştu.

7/25

Gülben Ergen, önceki gece Kıbrıs’ta bir oteldeydi. Ergen, “Yeni yıl terörden uzak, kadınların istismar edilmediği, huzur dolu bir yıl olsun” dedi.

8/25

Tarkan, 31 Aralık gecesi Kıbrıs'ta sahneye çıktı. Eşi Pınar Tevetoğlu da ünlü sanatçıyı izleyenler arasındaydı, ancak görüntü vermemek için gece boyunca objektiflerden kaçtı.

9/25

Funda Arar, yılbaşı gecesi Kıbrıs’ta olan ünlülerden. Arar, sevenlerinin karşısına Tuvana Büyükçınar imzalı bir elbiseyle çıktı.

10/25

Hande Yener’in sahneye çıktığı otelde izdiham yaşandı. 2 bin 800 kişilik salona 4 bin kişi girdi.

11/25

Sanatçı, izdihama rağmen sorun çıkmadan geceyi noktalamayı başardı.

12/25

Üçü bir arada Cengiz Kurtoğlu, Zara ve Kutsi yeni yıla Yeşilköy’deki bir otelde sahne aldılar... Üç ünlü sanatçı, izlemeye gelen yaklaşık 1600 kişiye şarkılarıyla unutulmaz bir gece yaşattı.

13/25

Işın Karaca, sahne sonrası eşi Tuğrul Odabaş ve kızı Mia ile yeni yıl pozu verdi.

14/25

Işın Karaca, saatler 24.00’e yaklaşırken kızı Mia ile geri sayım yaptı. Ünlü şarkıcı, “2018’e kızımla girdim. Bu duyguyu tarif edemem ama bir yaşıma daha girdim. Kaç oldun diye sormayın. Ajda Pekkan hâlâ 47 ise ben 30’uma bastım” dedi.

15/25

Aşklarca şarkısıyla adından söz ettiren Elif Kaya, sahneye çıktı. “Yeni yıl hepimize sağlık, mutluluk getirsin” diyen Kaya, yakında slow bir şarkı çıkaracağını da açıkladı. *

16/25

Eda-Metin Özülkü çifti, 2017 yılını Halkalı sevenleriyle birlikte uğurladı. Sahne öncesi soruları yanıtlayan Metin Özülkü, “2018 umarım herkes için muhteşem bir yıl olur. Özellikle ülkemiz için terör olaylarından uzak, güzel bir sene diliyorum” dedi. *

17/25

Simge, yılbaşı akşamı konser verdi. 3 saate yakın süre sahnede kalan şarkıcı, yeni yıldan sağlık, mutluluk ve barış diledi: “2018 hepimize uğurlu olsun.”

18/25

Demet Akalın, Hande Yener’in kendisi hakkındaki açıklamaları hakkında konuşmak istemedi: “Yeni yılda polemiklerin içinde yer almayacağım”

19/25

Önce Tuğba sonra Nilüfer Büyük Kulüp, yılbaşı programında iki ünlü şarkıcıyı ağırladı.

20/25

Yıldız Tilbe, sahne öncesi basın mensuplarıyla buluştu. Tilbe, yaklaşık 25 yıldır küs olduğu Sezen Aksu’nun evine giderek barıştığı haberleri hakkında konuştu: “Biz küs değildik, sadece görüşemiyorduk. Ona güzel bir hediye götürdüm. Bazı haberlerde çikolata götürdüğüm yazıldı ama çikolata değildi, değerli bir şeydi. Sonuçta bir araya geldik.

21/25

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak,Levent Dörter’le birlikte sahneye çıktı. 2018’de evleneceklerini söyleyen çift, “16 Eylül’de nikâh masasına oturacağız” dedi.

22/25

Buray, Antaly sahneye çıktı. Şarkıcı konserine “2018’e ayrı bir heyecan, ayrı bir coşkuyla, avazımız çıktığı kadar, sesimiz kısılana kadar şarkı söyleyerek girmeye var mısınız?” diyerek başladı ve sevilen şarkılarını söyledi.

23/25

Cansu Taşkın, DJ’lik yaptı. Yılbaşına uygun bir kostümle setin başına geçen Taşkın, “Yeni yılda çok özel sürprizlerim olacak” dedi.

24/25

Nadide Sultan yeni yılı Taksim'de karşıladı. Sahneye kırmızılar içinde çıkan şarkıcı, hamile olduğunu açıkladı: “Yeni yıla anne olarak giriyorum!” Kaynak: Hürriyet

25/25