Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlü isimlerden Suruç tepkisi

Şanlıurfa'nın Suruç İlçesi'nde gerçekleştirilen canlı bomba saldırısında 31 kişinin ölmesi, 100'e yakın kişinin yaralanması tüm ülkeyi üzüntüye boğdu. Kamuoyunun bilinen isimleri de sosyal medya adreslerinden bu saldırıya tepkilerini dile getirdiler. Cem Yılmaz İnsan olan yapmaz diye bildiğimiz her şey, bizi yalancı çıkarıyor. Yazık oldu. Teröre lanet olsun.

1/20

Arda Turan Başımız sağolsun. Bu acı artık son olsun. Terörü lanetliyoruz! Işın Karaca Can'ların yanmadığı, ocakların sönmediği günlere.. Çok üzgünüm... Çok..

2/20

Gülben Ergen Acının,ölümün,katliamın dili,dini,rengi,mezhebi sorgulanmaz... Yine keder! Yine acı... Sermiyan Midyat Ölülerini yarıştıranlar! Ölümlerle oyun kuranlar! Kimin kimi öldürdüğüne göre üzülüp sevinenler! Allah belanızı versin

3/20

İdo Tatlıses 'İnsan öldü' diyorum. ' Ne işleri vardı orada' diyorlar. 'İnsan öldü' diyorum ' ama Kürt'tü' diyorlar. Ulan insan öldü... İnsan! Bu katliamın emrini verenler şunu bilmeli... Onca genç öldü ama geride kalan milyonlar arzu ettiğiniz savaşa geçit vermeyecek...! Orada bulunan memleketlilerim acil kan lazım Cenk Eren Yazık günah gencecik çocuklara kıydılar yapanların arkasında olanların Allah bin türlü belasını versin

4/20

Melike Demirağ Ey bu toprağın çocukları, artık savaş ve nefret diliyle sizi birbirinize düşüren her görüşten şoven zihniyete dur deyin. Ölmeyin, öldürmeyin Şanlıurfa'nın Suruç İlçesi'nde gerçekleştirilen canlı bomba saldırısında 30 kişinin ölmesi, 100'e yakın kişinin yaralanması tüm ülkeyi üzüntüye boğdu. Kamuoyunun bilinen isimleri de sosyal medya adreslerinden bu saldırıya tepkilerini dile getirdiler.

5/20

ALİŞAN Bayramın hemen sonrası bu adi saldırıyı kim yaptıysa Allah belasını versin..Hepimizin başı sağolsun, yaralılara da acil şifalar diliyorum. MURAT EVGİN Akılla, fikirle,düşünceyle işi olan gençleri bombalarla, patlamalarla yok ediyorlar. Suruç'ta olanlar çok acı. Allah rahmet eylesin.

6/20

METİN AROLAT Şanlıurfa Suruç' daki patlamada onlarca ölü ve çok sayıda yaralı..Her gruptan acil kan ihtiyacı varmış..Orada olanların destek vermesi gerekiyor. MURAT BOZ Suruç'da yaşamını yitiren kardeşlerimize Allah'tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum. Terörün dili dini ırkı yok. Lanet olsun size.

7/20

NİHAT DOĞAN Şanlıurfa Suruç'da ki katliamda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet kederli ailelerine sabır dilerim. MUSTAFA SANDAL Suruç'ta yaşamını yitirenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum. Umarım bir daha böylesine acı haberler almayız Ebru Gündeş Suruç'ta yaşamını yitiren kardeşlerimize Allah'tan rahmet,Yaralılara acil şifalar diliyorum.Orada olan vatandaşlarımızın acil kan vermesi gerekiyor.

8/20

Ebru Şallı İnsanlıktan mı bahsediyordunuz

9/20

Şevket Çapkınoğlu

10/20

Serenay Sarıkaya bugün yine gelmedi o her zaman beklenen mutluluk sevgi sağlık, kimine acı kimine hüzün kimine ölüm getirdi..

11/20

Arzum Onan Çok acı.. Çok..

12/20

Mert Fırat Bu katliam milattır!

13/20

Mehmet Ali Erbil

14/20

Apolas Lermi Vicdanımız yanılmaz bir yargıçtır; biz onu öldürmediğimiz sürece.. (H.Balzac)

15/20

Begüm Kütük Din, ırk, mezhep ne olursa olsun ölen candır, ölen insandır

16/20

Çağla Şıkel Dua edin !! yardim edin !kaybettiklerimize rahmet, geride kalan acili ailelere sabir dileyin . KAVGA etmeyin!!!'

17/20

Hadise Terörü lanetliyoruz

18/20

Niyazi Koyuncu Başkalarının acılarını dert edip yaralarını sarmaya giderken Ölmek!! Başımız sağolsun...

19/20

Burcu Esmersoy başımız sağolsun,, Allah rahmet eylesin..geride kalanlara sabır ve kolaylık versin

20/20