Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Uzak durulması gereken teknolojik cihazlar

Bluetooth kulaklık Telefonu omuzda sıkıştırarak kullanmak sağlığa zararlı olsa da, Bluetooth kulaklıklar hiçbir tarz kıyafete uymayarak kullananın dış görünüşünü bozuyor.

1/12

BlackBerry PlayBook BlackBerry'nin ilk ve tek tableti, iPad'e rakip olmaktan çok uzak kaldı. Cihazın e-posta göndermek gibi basit bir iş için bile Bluetooth marka bir telefona bağlanması gerekiyor.

2/12

Google Wallet Temassız ödeme teknolojisi henüz emekleme aşamasında. Google Wallet da bu durumda bir istisna oluşturmuyor. Henüz küresel çapta kullanıma açılamayan uygulama ABD'de bile tam olarak kabul görmedi.

3/12

DVD oynatıcı Film ve dizilerin yüksek çözünürlüklü olarak internetten yayınlandığı günümüzde DVD'ler 20'nci yüzyıldan bir teknoloji olarak kalıyor.

4/12

iPod Akıllı telefonların yüzlerce şarkı depolayabildiği günümüzde buna ek olarak Pandora, iRadio ve Spotify'dan da müzik dinlenebilir.

5/12

Nintendo Wii Orijinal Nintendo Wii'nin üretimi 2013 Ekim ayında sona erdi. Günümüze ayak uyduran bir oyun konsolu isteyenler Wii U, Xbox One ya da Playstation 4'ten birini tercih edebilir.

6/12

Angry Birds Bir zamanlar akıllı telefonlarda fırtınalar koparan Angry Birds artık zirveden inmiş durumda.

7/12

Galaxy Gear Samsung'un ilk akıllı saati olan Galaxy Gear, kötü pil ömrü ve sınırlı kullanıma sahip olmasının yanı sıra çok da pahalıydı.

8/12

BlackBerry Z10 BlackBerry Z10 ilk çıktığında hakkındaki yorumlar olumluydu. Ancak kısıtlı uygulama seçeneği bu telefonun zayıf noktası olarak kaldı.

9/12

'Akılsız' telefonlar Telefon etmek ve mesaj atmak dışında bir özelliği olmayan cep telefonları tarihe karışıyor. Günümüzde Android tabanlı akıllı telefonlar, eski model telefonlarla neredeyse aynı fiyata satılıyor.

10/12

Facebook Home Android tabanlı akıllı telefonları Facebook temelli bir sosyal medya merkezine dönüştüren uygulama pek kabul görmedi.

11/12

Google Glass Google, Glass ürününü teknoloji severler arasında moda haline getirmeye çalışsa da, kimse sokakta Google Glass takarken görülmek istemiyor. Google Glass bilgisayar teknolojisinin geleceğine ışık tutsa da, bu ürünü kullanmak sokakta çok fazla istenmeyen ilgiye neden oluyor.

12/12