Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Victoria Beckham: Moda gülüşümü aldı

Victoria Beckham, neden hiçbir zaman gülmediği konusunda suskunluğunu bozdu.

1/15

Son olarak eşi David Beckham’la İngiliz kraliyet düğününe katıldığında görüntülenen Victoria Beckham, her zamanki gibi ciddi yüz ifadesi ile verdiği pozlarla basına yansıdı.

2/15

Arkadaşlarıyla katıldığı etkinliklerde, eğlenceli buluşmalarda hep ciddi duruş sergileyen Victoria Beckham’ın yüzünün sırrı ne?

3/15

Victoria Beckham, neden hiçbir zaman gülmediği konusunda suskunluğunu bozdu.

4/15

Meghan Markle ile Prens Harry’nin geçtiğimiz cumartesi yapılan düğününe katılan Victoria Beckham, verdiği asık suratlı pozlarıyla onu tanıyanları şaşırtmadı.

5/15

Tüm davetlerde verdiği ciddi pozlarla bilinen moda tasarımcısı ve ikonu Beckham’ın neden hiç gülümsemediği merak konusuydu.

6/15

2015 yılında Vogue dergisine verdiği röportajda, “İçimden gülüyorum ama moda dünyasına karşı bir sorumluluğum olduğunu hissediyorum” demişti.

7/15

Ancak Beckham’ın gülmemesinin gerçek nedeninin dişlerini beğenmemesi olduğu öne sürülmüştü.

8/15

Son olarak James Corden’ın sunduğu The Late Late Show programına katılan Beckham, neden gülmediği konusuyla ilgili suskunluğunu bozdu.

9/15

“Bana sorulan sorular hep neden gülmediğimle ilgili” diyen Beckham, “İnsanlar benim çok acınası halde olduğumu düşünüyor. Moda gülüşümü çaldı” açıklamasını yaptı.

10/15

Beckham’ın müzikle ilgilendiği yıllarda, üyesi olduğu Spice Girls grubuyla birlikteyken hep gülümseyerek verdiği pozlar hafızalarda.

11/15

Ünlü modacı Victoria Beckham

12/15

Ünlü modacı Victoria Beckham

13/15

Ünlü modacı Victoria Beckham

14/15

Ünlü modacı Victoria Beckham

15/15