Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Yeteneği az şöhreti çok ünlüler

Günümüzde artık sıradan bir olay haline geldi.. Gerçekten de herkes 5, 10 ya da 15 dakikalığına ünlü oluyor, bunun nimetlerinden yararlanıyor. Ama bazıları var ki öyle olağanüstü yetenekleri olmasa da adını tüm dünyaya duyuruyor. Üstelik onların şöhreti yıllarca sürüyor, edindikleri servet de cabası.

1/41

İşte internette yapılan "yeteneği az ünü çok" anketlerinde en çok ilk 10'a girenler..Bugünlerde hangi magazin yayınını açsanız karşınıza çıkıyor Courtney Stodden. Attığı adım bile haber oluyor. Bunun nedeni ne derseniz işte yanıtı.

2/41

Daha önce gösteri dünyasında adını duyurma konusunda ufak tefek çabaları olan Stodden, henüz 16 yaşındayken babasından bile birkaç yaş büyük olan aktör Dough Hutchison ile evlendi... İşte şöhret basamaklarını da bu sayede hızla çıkmaya başladı.

3/41

Bir ara İngiltere'de yayınlanan Celebrity Big Brother adlı yarışmaya katıldı. Tam adı basında daha az yer alıyordu ki bu kez de kocasından boşandığı haberleriyle gündeme geldi.

4/41

Kim Zolciak da herkesin tanıdığı TV simelarından biri. The Real Housewives of Atlanta ile tanındı.

5/41

Daha sonra müzik alanında kariyer yapmaya çalıştı ama çok da başarılı olamadı.

6/41

ama her şeye rağmen o da modern çağın ünlülerinden biri.

7/41

Blandi Glanville de yeni moda şöhret dalgasından etkilenenlerden. Glanville adını, kocası Eddie Cibrian onu başka bir kadın için terk edince duyurdu. Cibrian bir süre sonra LeAnn Rimes ile evlendi.

8/41

Bir süre Real Housewives of Beverly Hills'te oynayan Glanville, alkolle mücadelesi ile de gündemde kaldı. O da hemen hemen her gün magazin basınında yer alan ünlülerden biri.

9/41

Joanna Krupa özellikle de PETA için verdiği pozlarla tanınan bir mankendi birkaç yıl önce. Sonra bir süre ortadan kayboldu.

10/41

Ama geri dönüşü muhteşem oldu. Katıldığı Dancing with the Stars adlı yarışma ve The Real Housewives of Miami adlı reality şov sayesinde tanınırlığını artırdı.

11/41

Krupa'nın evinin önünde ise her zaman pusuya yatan paparazziler bulmak mümkün. Kocası Romain Zago ile tatilini ile objektifler önünde yapıyor Krupa.

12/41

Aslında Mendes'in gösteri dünyasında adını duyurması ve bulundğu yerde kalabilmesi için fazla bir şey yapmasına gerek yok. Çünkü doğa ona eşine az rastlanır bir güzellik vermiş.

13/41

Bugüne kadar bir kaç tane çok izlenen filmde rol aldı. Ama pek çoklarına göre bu onun iyi bir oyuncu olduğunu göstermez.

14/41

Zaten Mendes bu filmlerde de oyunculuk yeteneğinden çok nefes kesen güzelliğini sergiledi.

15/41

TV yıldızı, moda tasarımcısı, yazar, manken....

16/41

2007 yılında ailesiyle birlikte hazırladığı Keeping Up With Kardashians ile adını duyurdu. Bütün ailesi göz önünde yaşıyor ve hepsi attıkları her adımdan para kazanıyor.

17/41

Aslında genç yaşta ölen babalarının bıraktığı servet onlara hiç çalışmasalar bile yeterdi. Ancak annesi Kris Jenner ve üvey babasının ticari zekası sayesinde paraya para demiyorlar ailece. Kim de bu zekadan nasibini fazlasıyla almış. Bu arada unutmadan belirtelim Kardashian şöhretinin hatırı sayılır bir kısmını iri kalçalarına borçlu. Onun sayesinde yıllarca iri basenlerinden şikayet eden bir çok kadın kendini olduğu gibi sevmeye alıştı.

18/41

Prens Wiliam ile karşılaşmasaydı yakın çevresi dışında kimse onun adını bile bilmeyecekti.

19/41

Ama İngiltere'nin en gözde ve artık hayatta olmayan Prensesi Diana'nın büyük oğlunu kendine aşık etti. Üstelik 8 yıl boyunca ondan gelecek evlenme teklifini bekledi.

20/41

Sonra da milyonlarca genç kızın gözlerini yaşartan bir törenle evlendi. Şimdi de masallardaki gibi bir hayat yaşıyor. Tüm dünya ne yapsa onu izliyor.

21/41

Müzik dünyasının en ünlü yeniyetmesini yeteneksiz bulanlar da var.

22/41

Henüz 12 yaşındayken bir yetenek yarışmasına katıldı. Sonra da annesinin internette yayınladığı bir video sayesinde kelimenin tam anlamıyla köşeyi döndü.

23/41

Bieber, henüz 20 yaşında. Milyonlarca genç kızın başını döndürüyor. Elbette kazandığı servet de cabası.

24/41

Kim Kardashian'ı hiç tanımasa onunla evlenmese belki de eskisi gibi sade bir sporcu olarak kalacaktı.

25/41

Ama Kim Kardashian sihirli dokunuşuyla hayatını değiştirdi. Evliliği 72 gün sürdü ama bu bile onun işine yaradı. Kardashian "Benimle para ve şöhret için evlendi" dese de Humphries'in şanı aldı yürüdü.

26/41

Elbette onun bir şey yapmasına gerek yok.. Soyadı yeter. Ama o kendi parasını kendi kazanmak için elinden geleni yapıyor.

27/41

Manken, TV yıldızı, şarkıcı, oyuncu, moda tasarımcısı.

28/41

Özellikle şarkıcılığı ve oyunculuğu acımasızca eleştiriliyor.. Sinemanın akın tarihine damga vurmuş en kötü filmlerin başrol oyuncusu olarak tarihe geçti.

29/41

Onun Hilton ailesiyle ilgisi yok. Gerçek adı Mario Armando Lavandeira Jr.

30/41

Küba kökenli bir ailenin oğlu. Hem de okumuşundan.. New York Üniversitesi'nden başarılı bir dereceyle mezun oldu.

31/41

Adını ise ünlüleri acımasızca eleştirip 'ti'ye alan internet bloguyla duyurdu.

32/41

Disney'in yarattığı genç yıldızlardan.

33/41

Ama bir çok kişi onu yeteneksiz, oynadığı filmleri de vasat buluyor.

34/41

Magazin basınının gözdesi ve yaşıtlarının hayal bile edemeyeceği bir serveti var.

35/41

The Hills adlı diziyle yıldızları parladı. Ama pek çok kişiye göre bu kadar ünlü olmaları gerekmiyordu.

36/41

Montag, bugüne kadar oyunculuk yeteneği dışında her şeyiyle haber oldu. En çok da estetik bağımlılığı nedeniyle gazete sayfalarını süsledi.

37/41

Daha sonra itiraf ettiklerine göre de ne yaptılarsa elde ettikleri sabun köpüğü şöhreti korumak için yaptılar. Gelen en son haberler çiftin gösteri dünyasından uzaklaşıp sakin bir hayat yaşadığıyla ilgiliydi.

38/41

Henüz 20 Yaşında. Müzisyen Billy Ray Cyrus'ın kızı.. Babası o daha doğmadan ünlü olmuştu ama Miley'nin ünü onu çoktan geride bıraktı.

39/41

Artık herkes Billy Ray Cyrus'u Miley Cyrus'ın babası olarak tanıyor.

40/41

Pek çok kişiye göre Cyrus, ne doğru dürüst şarkı söyleyebiliyor ne de rol yeteneği var. Ama buna rağmen Cyrus, magazin gündeminde hep ilk sıralarda yer almayı başarıyor. Mesleki başarılarıyla değil genellikle skandallarıyla ve sahnede giydiği yaşından büyük kostümlerle. Üstelik bir yıl içinde milyonlarca dolar kazanıyor

41/41