Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Yıldız annelerden kilo verme sırları

Hamileliklerinde kilo alan ünlü anneler doğumdan sonra eski kilolarına hızla nasıl kavuşuyor? İşte size yıldız annelerin kilo verme sırları:Ünlü yıldızlar doğumdan hemen sonra kilo vermek için yoğun çaba harcamaya başlıyor ve genellikle 3 ay içinde eski kilolarına dönmüş oluyor. İşte ünlü annelerin zayıflama sırları: İki çocuk annesi 32 yaşındaki Jessica Alba doğumdan sonra eski kilosuna dönebilmek için gece ve gündüz olmak üzere toplam 3 ay boyunca korse ile dolaştığını itiraf ediyor. Bu yöntemin herkese göre olmadığını söyleyen Alba, 'çok bunaltıcıydı ama sonuca değdi' diyor.

1/33

Angelina Jolie kızı Shiloh'u doğurduktan sonra yoga yaparak kilo verdi. Hollywood'da yapılan dedikodular arasında Jolie'nin kilo verişini hızlandırmak için zencefil kökü ve sarımsak çayı içtiği de yer alıyordu.

2/33

Angelina Jolie - Brad Pitt

3/33

Alicia Silverstone yaklaşık 12 yıl önce hayvanları koruma içgüdüsüyle vejeteryan olduğunu açıklıyor. Yayınladığı 'In The Kind Diet' isimli diyet kitabında 75 adet et ve et ürünlerinin kullanılmadığı sağlıklı ve hafif yemek tarifi yer alıyor. Silverstone doğumdan sonra kolay kilo vermesinin sırrını da sebze ağırlıklı beslenmesi olduğunu söylüyor.

4/33

Geçtiğimiz yıl kızı Blue Ivy'i kucağına alan Beyonce bir kaç ay sonra hamilelik öncesi görüntüsüne yeniden kavuştu. Beyonce doğumdan sonra yaklaşık 27 kilo verdiğini bunu da sürekli yürüyüş bandında zaman geçirerek ve marul yiyerek başardığını anlattı.

5/33

Claire Danes bebeği Cyrus'a hamilelik döneminde Homeland filminin çekimlerine devam ettiği için çok aşırı kilo almadığını belirtti. Bununla birlikte doğum sonrasında uykusuz geceler nedeniyle hızla kilo verdiğini, sağlıklı ve dengeli beslenmeye özen gösterdiğini açıkladı.

6/33

Catherine Zeta-Jones doğum sonrasında uyguladığı Atkins diyeti ile balık ve sebze gibi sadece düşük karbonhidratlı ve yüksek proteinli yiyecekler tüketerek yaklaşık 22 kilo verdi.

7/33

Catherine Zeta-Jones

8/33

Denise Richards doğum sonrasında kilo verirken spor yapmayı tercih eden yıldız annelerden. Her sabah 05.00'te özel antrenman koçu ile birlikte spor yapan Richards doğumdan 4 ay sonra yaklaşık 27 kilo vermeyi başardı.

9/33

Denise Richards

10/33

Gwyneth Paltrow'a göre doğum sonrası egzersizleri her anne fırsat yaratarak yapmayı deneyebilir. Paltrow, 'Bebeğinizin odasında bile basit hareketlerle çalışma imkanı yaratabilirsiniz, defalarca kez çocuklarım etrafımda emeklerken egzersiz yapmışlığım var' diyor.

11/33

Gwyneth Paltrow ve çocukları

12/33

Halle Berry doğum sonrasında pek çok Hollywood yıldızıyla birlikte çalışan özel antrenör Ramona Braganza ile yoğun bir egzersiz programı uyguladı. Haftanın 5 günü kardiyo ve esneme hareketleriyle çalışmaya başladığını söyleyen Berry, antrenman programının devamında koşu, yoga ve kickboxing yaptığını belirtti.

13/33

Halle Berry

14/33

Hilary Duff hamilelik boyunca aldığı yaklaşık 30 kiloyu özel antrenörü ile disiplinli çalışması sayesinde verdi. Her gün boks ve ağır bir koşu programı uygulayan Duff, eski haline dönmek için çok uğraştığını ancak bunun 9 aylık bir zaman aldığını söyledi.

15/33

Isla Fisher bebeği Olive'i dünyaya getirdikten 3 ay sonra çekimleri nedeniyle eski haline dönmek zorunda kalmış. Prodüktörünün ısrarıyla haftanın 3 günü özel bir antrenörle çalışmaya başlamış.

16/33

Isla Fisher

17/33

30 Rock’ dizisinin yıldızı Jane Krakowski, fazla kilolarını özel antrenörle çalışması ve sağlıklı beslenme programı sayesinde verdi.

18/33

'Mad Men' dizisinin starı January Jones, dizinin 2011 yılındaki çekimleri başladığında 8 aylık hamileydi. Dizideki rolünün hamile olması çok anlamlı olmayacağı için kostümlerle saklamayı başardılar. Doğumdan sonra sağlıklı beslenmesi ve spor yapması sayesinde eskisinden daha zayıf olan jones'a bir uyarı yapımcılarından geldi. 50'li - 60'lı yıllardaki sağlıklı kadın görüntüsüne sahip olabilmesi için biraz kilo alması istendi!!!

19/33

The Office dizisinin yıldızı Jenna Fischer doğumdan sonra kilolarını yavaş yavaş ve sağlıklı olarak vermeye özen gösterdi. Eski görünümüne kavuşması yaklaşık 10 ay süren Fischer, oğlu 6 aylık olana kadar hiç egzersiz yapmadığını dile getiriyor.

20/33

Kate Hudson 4 ay boyunca günde 2-3 saat ve haftada 6 gün spor yaparak yaklaşık 30 kilo zayıfladı. Porsiyonlarını küçülterek ve protein değeri yüksek besinleri tercih ederek tahıl ve meyve ağırlıklı beslend

21/33

Kourtney Kardashian doğum sonrasında kilo vermek için en iyi yollardan birinin emzirmek olduğunu belirtti. Emzirerek 600 kaloriyi ekstra olarak verdiğini söyleyecen Kardashian, sağlıklı beslenmenin ve bol su içmenin de çok faydasını gördüğünü anlattı.

22/33

İkiz bebek sahibi Mariah Carey hamilelik boyunca çok kilo alan ünlülerden biri. Doğumdan sonraki 3. ayda ise kilolarının büyük bölümünden kurtuldu. Carey, bu işin sırrının günde 1500 kalorilik diyet programına sadık kalmak ve haftalık düzenli bir egzersiz programı uygulamak olduğunu dile getirdi.

23/33

Megan Fox ise hamilelik öncesi haline doğumdan neredeyse saatler sonra kavuştu!!! Hamileliği boyunca beslenmesine çok dikkat eden ve bol bol hareket etmeye özen gösteren Fox'un kilo vermek için çaba harcamasına gerek kalmadı.

24/33

Ünlü top model Miranda Kerr doğumdan 3 ay sonra Malibu'daki fotoğraf çekimlerine katılabilecek kadar forma girdi. Bunu da yoga yapmaya ve bol balık ve meyve ile beslenmeye borçlu olduğunu söyledi.

25/33

Penelope Cruz doğumdan sonra kilo vermesinin sırrının dans etmekte olduğunu söylüyor. Spor salonlarına gitmekten hoşlanmadığını dile getiren Cruz, bale yapmayı çok sevdiğini ve dans etme disiplinine sahip olduğu için bu şekilde kilo vermenin daha eğlenceli olduğu dile getiriyor.

26/33

Pink doğumdan sonra verdiği kiloları değiştirdiği beslenme düzenine bağlıyor. Pink, et yemekten vazgeçip sebze ağırlıklı beslendikten sonra çok rahat kilo verdiğini dile getiriyor.

27/33

Reese Witherspoon doğumdan 8 hafta sonra çekimlere geri dönmek zorunda kaldı. Sağlıklı yiyerek, yoga yaparak ve bol bol yürüyüş yaparak eski formuna kavuştu.

28/33

Shakira kilolarından kurtulmak için son yılların moda dansı Zumba yaptığını açıkladı. Zumba'yı hamileliğinin son günlerine kadar bile keyifle yaptığını dile getiren Shakira, 'Zumba yaparak hem stresinizden arınarak eğleniyor hem de bolca kalori harcama imkanı yakalıyorsunuz' dedi.

29/33

Ünlü yıldız Snooki doğum sonrasında aldığı kilolardan çok daha fazlasını egzersiz sayesinde verdi. Hamilelikte yorgunluktan spor yapmak için enerji bulamadığını söyleyen Snooki, doğum sonrasında eskisinden bile daha zayıf oldu.

30/33

Tori Spelling çocuklarının doğumundan sonra beslenme düzenine çok dikkat ettiğini belirtiyor ve öğle yemeğinde çorba ve sebze püresinin favorisi olduğunu akşam yemeklerinde ise balık veya etin tercihi olduğunu söylüyor.

31/33

4 çocuk annesi Victoria Beckham doğumlardan hemen sonra forma girmeyi başaran ünlü yıldızlardan biri. Kızı Harper'ın doğumundan hemen sonra doğruca spor salonuna gittiğini ve özel bir antrenör eşliğinde çalıştığını söyleyen Beckham; ' Hedeflediğim şeyi başarana kadar takıntılı şekilde uğraşmayı ve çalışma disiplinine sahibimdir, kilo vermek için de haftada 6 gün çalıştım' dedi.

32/33

Victoria Beckham

33/33