Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Yılın Yıldızları Ödülleri sahiplerini buldu

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin “Yılın Yıldızları Ödülleri”, önceki akşam sahiplerini buldu. İşletme Kulübü tarafından 15’incisi düzenlenen törene çok sayıda ünlü isim katıldı.

1/19

Yaklaşık 35 bin öğrencinin verdiği oylarla belirlenen ödüller, önceki akşam YTÜ Davutpaşa Kampusu Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle sahiplerine verildi.

2/19

Sunuculuğunu Yunus Günçe’nin üstlendiği gece, iş, sanat, medya, ekonomi ve spor dünyasını bir araya getirdi.

3/19

Ahu Türkpençe, bir gecede iki ödül aldı. Önce TOFD gecesinde ödül alan oyuncuya “Yılın Yıldızları” töreninde de ‘ömür boyu yıldızlı’ ödülü verildi.

4/19

“Güldür Güldür”ün ödülünü Onur Atilla aldı.

5/19

Analar ağlamasın Nazlı Çelik, ‘yılın en beğenilen haber spikeri’ ödülünü alırken “Ülkede artık kan akmasın, analar ağlamasın” dedi.

6/19

Soner Sarıkabadayı

7/19

İş kadını ödülü ‘Yılın en beğenilen işkadını’ seçilen Arzuhan Doğan Yalçındağ, iş toplantısı nedeniyle yurtdışında bulunduğundan törene katılamadı. Ödülü Yalçındağ adına Doğan TV Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü Berna Kürekçi Şendir aldı.

8/19

Tören düeti Özel ödül alan Birol Namoğlu, sahnede Grup 27 ile kısa bir performans sergiledi. “Muhtemel Aşk” şarkısını seslendiren ekibe öğrenciler de hep bir ağızdan eşlik etti.

9/19

Ödüllü şarkı Simge Sağın, törende kendisine ödül getiren “Yankı” şarkısını seslendirdi.

10/19

Simge Sağın

11/19

Didem Balçın, ‘en beğenilen kadın tiyatro oyuncusu’ ödülünü aldı.

12/19

Yılın en beğenilen sinema filmi’ ödülü, “Dağ 2” filminin oldu.

13/19

Oğlunu da getirdi Dünya Motosiklet Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, ‘yılın en beğenilen sporcusu’ ödülünü aldığı törene Hollandalı eşi Julia Looman ve minik oğlu Mahir’le katıldı.

14/19

Ortaylı'ya alkış İlber Ortaylı sahneye çıkarken öğrenciler ayakta alkışladı. Yunus Günçe, Ortaylı’ya “Sizinle ıssız bir adaya gitmek, sizi dinlemek, oradan bambaşka biri olarak dönmek istiyorum” dedi. Ortaylı’nın “Neden olmasın, Büyükada” yanıtı büyük alkış aldı.

15/19

En Beğenilen Dizi Erkek Oyuncusu seçilen İlker Kaleli, rahatsızlığı nedeniyle hastanede bulunduğundan törene katılamadı. Kaleli, hastanede çektiği video kaydında, kolundaki serumu göstererek “Katılamadığım için özür diliyorum” dedi.

16/19

En Beğenilen Dizi kategorisinde ödül alan “İçerde”nin oyuncularından Damla Colbay ve Gözde Kansu, ödülü tüm ekip adına aldıklarını söyledi.

17/19

Yılın En Beğenilen Spor programı seçilen “Yüzde 100 Futbol”un ödülü, gecenin sunucusu Yunus Günçe tarafından Rıdvan Dilmen’e teslim edildi.

18/19

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı, geceden Yılın En Beğenilen TV Kanalı ödülüyle ayrıldı.

19/19