Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Yıllara meydan okuyan güçlü kadınlar

Hayranlıkla izlediğimiz bu ünlü kadınlar, yıllar geçtikçe formlarını kaybetmek bir yana, bir çoğu daha da güzelleşerek yıllara meydan okuduklarını görünümleriyle ortaya koyuyorlar.

1/20

Zamanın kendileri için tersine işlediği bu güzel kadınlar ve güzelliklerinin sırrı…

2/20

Jennifer Lopez, 47 yaşında Güzel oyuncu güzelliğinin ve fit görünümünün sırrını ‘’Kendime yemek yemeği yasaklamıyorum ama kendime sağlıklı bir yaşam stilinin ne kadar önemli olduğunu öğrettim.

3/20

Örneğin yanımda her zaman meyve ya da sebze gibi sağlıklı bir atıştırmalık taşıyorum.’’ Diyerek açıklıyor.

4/20

Jennifer Aniston, 47 yaşında Jennifer, iyi ve kaliteli beslenmezseniz iyi bir sağlığa, ince bir görünüme veya güzel bir cilde sahip olmayı bekleyemeyeceğinizi söylüyor ve bu nedenle sürekli organik yiyecekler tüketmeye özen gösteriyor.

5/20

Kylie Minogue, 48 yaşında Yıllara meydan okuyan sanatçı ‘’ Dürüst olmak gerekirse çok sıkı spor yapmıyorum.

6/20

Ama vücudumu sıkı tutmaya yardımcı birçok kozmetik ürünü kullanıyorum. Aynı zamanda görüntüm hakkında kendine güvenim tam.’’ diyerek güzel gözükmenin en önemli şartının öncelikle kendine güven olduğunu vurguluyor.

7/20

Halle Berry, 50 yaşında Güzel yıldıza daha 23 yaşındayken diyabet teşhisi konmuş. 50 yaşındaki Halle, ‘’Diyabetli olduğunuzu öğrendiğinizde kendinize ister istemez daha çok dikkat etmeye başlıyorsunuz.

8/20

Özellikle ne yediğiniz, ne kadar uyuduğunuz, kaç kilo olduğunuz fazlasıyla önem taşıyor ve kendinize daha çok bakmaya başlıyorsunuz’’ diyerek sağlıklı ve fit görünümünün aslında bir zorunluluk sonucu olduğunu açıklıyor.

9/20

Cindy Crawford, 50 yaşında Bir dönemin en ünlü top modeli Crawford, ‘Herkes mankenlerin en başından mükemmel hatlara sahip olduğunu düşünüyor ama bu doğru değil.

10/20

Kendimde sevdiğim şeylere asla odaklanmam bunun yerine her zaman nereye dikkat etmem gerektiğini düşünürüm. Güzel olmak kolay değil.’’ şeklinde konuşuyor.

11/20

Elizabeth Hurley, 51 yaşında Güzel oyuncunun formda kalmak için farklı bir çözümü var. "Eğer kilo vermek istiyorsanız köpek beslemeye başlayın!

12/20

Ben köpeklerimle birlikte her gün parkta koşmaya çıkıyorum ve onlarla yarım saat yoğun bir şekilde oynamak, benim için spor salonuna gitmenin yerini aldı bile.’’ Diyerek eğlenceli bir alternatif sunuyor.

13/20

Elle Macpherson, 52 yaşında Elle’in formunu korumaktaki motivasyonu kendi deyimiyle "neşe, ilham, tutku, huzur ve güç’’ hissiyatları.

14/20

‘’Bütün bunlar benim için tartıdaki numaralardan çok daha önemli ve beni düzenli yemek yeme ve egzersiz için motive ediyor.’’ diye düşündüğünü söylüyor.

15/20

Sharon Stone, 58 yaşında Bir dönem sinema dünyasında fırtına estiren seksi oyuncu, " Hiçbir zaman ciddi ciddi güzel olup olmadığımı düşünmedim.

16/20

Ama bir sihirli numaram var. Nasıl çekici imajı yaratılacağını biliyorum. Bir kadın herhangi bir ortama girdiğinde insanlar onun güzelliğine değil yaydığı enerji ve güce tepki verirler’’ diyerek kendi çekicilik sırrını açıklıyor.

17/20

Christie Brinkley, 62 yaşında 910 Christie Brinkley, 62 yaşında facebook twitter googleplus pinterest Christie Brinkley, 62 yaşında 62 yaşındaki Christie, "Saçınızı boyamak, güzellik salonuna gitmek ve spor yapmak yalnızca sizi kendi bedeninizde rahat hissetmenize neden oluyorsa değerlidir.

18/20

Bunların hiçbirini başka birileri talep ettiği için yapmamalısınız. Unutmayın, kendiniz için yapabileceğiniz en iyi şey, iyi bir sağlık sağlamaktır.’’ diyor.

19/20

Jane Seymour, 65 yaşında "Kendimi en sevdiğim yiyeceklerden mahrum bırakmaktan nefret ediyorum. Bu yüzden makarna yemek istiyorsam yiyorum, ama sadece yarım porsiyon…’’ diyerek bu yaşta koruduğu formunun sırrını veriyor.

20/20