Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Yüz nakli yaptıran genç hastanede nişanlandı

Türkiye'nin 5'inci yüz nakilli hastası Recep Sert, Antalya'da tedavi gördüğü Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tanıştığı 27 yaşındaki Peri İlhan ile nişanlandı.

1/11

Güzelliği ile dikkat çeken genç kız, nişanı sosyal paylaşım sitesi Facebook'tan duyurdu.

2/11

Muğla'da geçen yıl 18 Temmuz'da beyin ölümü gerçekleşen Polonyalı turist 42 yaşındaki Andrzej Kucza'nın yüzü ailesi tarafından bağışlanmıştı.

3/11

Polonyalı turistin yüzü ve çenesi, Bursa İnegöl'de 7 yıl önce temizlemek istediği tüfeğin kaza ile ateş alması sonucu yüzünden yaralanan Recep Sert'e (28) nakledildi.

4/11

Recep Sert, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan ve ekibi tarafından yapılan başarılı operasyonla yeni yüzüne kavuştu.

5/11

Hastanede tedavisi süren Türkiye'nin 5'inci yüz nakilli hastası Recep Sert yeni yüzüyle birlikte yeni hayata da adım attı.

6/11

Recep Sert 3 ay önce, hastanede böbrek nakli olan kardeşinin yanında refakatçi olarak kalan Peri İlhan ile tanıştı.

7/11

İkilinin arasındaki arkadaşlık giderek büyüdü ve aşka dönüştü. Genç kız, Recep Sert'e olan aşkını Facebook'ta "Peri Recep" adıyla açtığı hesapla da duyurdu.

8/11

Peri İlhan'ı ailesi ile tanıştırmak isteyen Recep Sert iki hafta önce genç kız ile birlikte Bursa'nın İnegöl ilçesine gitti. Peri İlhan'ı ailesi ile tanıştıran Sert geçen hafta da nişanlandı.

9/11

10/11