Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Zenginlerin yatak odaları cennetten bir köşe gibi

Süper zenginler ve gösteri dünyasının ünlü isimlerinin uyuduğu gösterişli yatak odaları...

1/10

Los Angeles'ın en zengin muhitlerinden The Oaks'ta yer alan süper evin, bir de süper yatak odası bulunuyor. Mimari dünyasının en ünlü isimlerinden ABD'li Frank Lloyd Wright'ın oğlunun tasarladığı bu yatak odasında, Diane Keaton, Leonard Bernstein ve Christina Ricci'nin kaldığı biliniyor. Bu yatak odasının olduğu evin fiyatıysa 4 milyon dolar.

2/10

Tommy Hilfiger'ın çatı katı Tommy Hilfiger'ın Plaza Hotel'deki çatı katında yer alan yatak odası, markanın ürünlerinde yer alan canlı renklerin tersi şekilde oldukça sade bir tasarıma sahip. Central Park'a bakan çatı katının fiyatının 80 milyon doların üzerinde olduğu belirtildi.

3/10

5.Cadde 817 numara New York sosyetesinin en önemli isimlerinden Sale Johnson'nın yatak odası eşsiz Central Park manzarasıyla en imrenilen yatak odalarından biri.

4/10

Great Gatsby evi Long Island'da1920'li yıllarda sosyetenin en büyük partilerine ev sahipliği yapmış olan bir malikanede yer alan yatak odası, Great Gatsby'nin yazıldığı yıllardan bu yana kullanılıyor. 10 milyon dolara evi satın alıp, tarihe tanıklık edilebiliyor.

5/10

Miami'de uyanmak Miami's Biscayne Gölü'nde 17,5 milyon dolar değerindeki bir evde yer alan bu yatak odasında yatak örtüsü 80 bin dolar değerinde ve özel bir deriden üretildi. Yatak odasında bulunan eşyaların toplam değeri 1 milyon doların üzerinde.

6/10

Aspen manzarası ABD'nin ünlü kayak merkezi Aspen yakınlarında yer alan bir malikanenin yatak odası eşsiz Rocky Dağları manzarasına sahip. Four Peaks Ranch bölgesinde yer alan evin değeriyse 65 milyon dolar.

7/10

Versace malikanesi Versace markasının kurucusu Gianni Versace'nin sarayında yer alan yatak odası, bugüne kadar sayısız kişiye ev sahipliği yaptı. Bina da birçok kez el değiştirdi. Miami'de yer alan saray ünlü şarkıcı Madonna da kalıyor. Binanın değerinin 4,15 milyon dolar olduğu belirtildi. Bina son olarak Donald Trump'a karşı açık artırmada kazanan Jordache Enterprises şirketinin eline geçti.

8/10

Nirvana evi Dünyanın en ünlü mimarlarından Angela Danadjieva'nın yatak odası. Danadjieva, 11,8 milyon dolarlık malikanesinde yatak odasını kendisi tasarladı.

9/10

Pembe saray San Francisco'da yüzyılı aşkın bir süredir yer alan tarihi bir malikanenin yatak odası, var olduğu günden bu yana büyük partilerden sonra dinlenme yeri olarak kullanılıyor. Malikanenin baş döndürücü bir balkon manzarası bulunuyor. Binanın değeri 24,8 milyon dolar.

10/10