taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7428
6.3503
1466.93
105379.71
270.869
48622.57

Gardiyanların komalık ettiği Ekrem öldü

Danimarka'da gardiyanların döverek komaya soktuğu Ekrem Şahin hayatını kaybetti!

15.01.2011 - 15:54..
Whatsapp ile paylaş
Gardiyanların komalık ettiği Ekrem öldü

Gardiyanların komalık ettiği Ekrem öldü

İki yıllık hapis cezasını çektiği Danimarka'nın Kolding hapishanesinde gardiyanlar tarafından komalık edilen 23 yaşındaki Türk genci Ekrem Şahin, yaşam mücadelesini kaybetti.

YAŞASA BİLE SAKAT KALACAKTI

Salı günü gardiyan şiddetinden dolayı kalbi duran Ekrem Şahin, ambulansla hapishaneye gelen doktorun gayretleriyle kalbi yeniden çalıştırılmıştı. Kaldırıldığı Odense Üniversitesi Hastanesi'nde yoğun bakıma alınan Şahin için doktorlar ümitli konuşmamıştı. Kalbinin ne kadar durduğunu bilemediklerini ifade eden doktorlar, Şahin'in yaşasa bile ömrünü sakat olarak geçireceğini belirtmişti.

Danimarka'da 10 gardiyan Ekrem'i komaya soktu

 

Gardiyanların döverek öldürdüğü Ekrem Şahin - TIKLA İZLE

ACI HABER GELDİ

Anne Nermin Kalkan ve babası Ömer Şahin başta olmak üzere tüm yakınları hastanede çaresizce bir olumlu gelişmeyi beklerken, acı haber sabah 05.00'te geldi. 23 yaşındaki oğullarının vefatıyla anne ve baba sinir krizleri geçirdi.

SIRADAN ADİ BİR OLAY!

Ekrem Şahin'in komalık edilmesine 'sıradan adi bir olay' olarak yaklaşan Danimarka polisi, haberin Türk medyasında yer bulması ve Türk büyükelçiliğinin de konuyu takibe almasıyla harekete geçti. Olayın üzerinden 4 gün geçmesine rağmen gardiyanları sorguya almayan polis, olayın büyümesiyle geniş çaplı soruşturma başlatıp gardiyanları sorgulamaya başladı.

ADALET BAKANINA SORU ÖNERGESİ

Acılı aile ise olayın takipçisi olacağını ifade ederken, Türk kökenli Sosyal Demokrat milletvekili Hüseyin Araç, adalet bakanına soru önergesi verecek. Milletvekili Araç, konunun takipçisi olacağını ve olayın tüm karanlık noktalarının aydınlatılmasına çalışacağını söyledi.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir