taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7137
6.2997
1462.22
106588.41
268.632
41854.11

Gaziantep'te damat kına gecesinde öldürüldü

Düğün öncesi anlaşmazlık nedeniyle kaçan çift, kayınpederin ısrarı üzerine kına gecesi yapılacak diye köye döndü. Kayınpeder, hain planıyla herkesin gözü önünde damadın boğazını kesti.

Haber Merkezi | 23.10.2019 - 09:07..
Whatsapp ile paylaş

Gaziantep’te Eser Efsane (32), ailesinden istediği Damla Efsane ile iki ay önce önce nişanlandı, kısa süre içinde de resmi nikah kıydı. İki aile arasında düğün hazırlıkları nedeniyle bir tartışma çıkınca Damla Efsane’nin babası Mehmet G., düğüne izin vermeyeceğini söyledi.

"KINA GECESİ BİZİM EVDE YAPILACAK"

Kavga büyüyünce genç çift, Kahramanmaraş’a kaçtı. Bir süre sonra arabulucular devreye girdi. Mehmet G., “Tamam, düğüne izin vereceğim ama kına gecesi bizim evimizde yapılacak, kızım evden gelinlikle çıkacak.” dedi.

ÇİFTETELLİ OYNARKEN BOĞAZINI KESTİ

Bu söz üzerine Gaziantep’e dönen Eser ve Damla Efsane, 20 Eylül’de baba evinin önündeki sokakta düzenlenen kına gecesine katıldı. Halayların çekildiği gecede Mehmet G. de damadıyla sık sık fotoğraf çektirdi. Mehmet G., gecenin sonuna doğru kızıyla çiftetelli oynayan damadının arkasından yanaştı ve beline sakladığı bıçakla boğazını kesti.

Gaziantep'te damat kına gecesinde öldürüldü

HALAY ÇEKENLERİN ÜZERİNE BİBER GAZI SIKTILAR

Oğlu ve bir akrabası da oğlunun boğazının kesildiğini görüp müdahale etmeye çalışan anne Meryem Fidan’ı, dört yerinden bıçaklayıp ağır yaraladı. Saldırganlar, halay çeken davetlilerin üzerine de biber gazı sıktı.

"İBRET OLSUN DİYE KINA GECESİNDE ÖLDÜRDÜM"

Olaydan sonra gözaltına alınan Mehmet G., eşi Ayyuş G., oğlu Cafer G. ile Damla’nın dayısı Gökhan G. tutuklandı. Mehmet G. ifadesinde “Damadımı herkese ibret olması için kına gecesinde öldürdüm. Onu öldürmekte kullandığım bıçağı da bir hafta öncesinden taşımaya başlamıştım.” dedi. Ölümden dönen anne Meryem Fidan, “Gözlerim kör olsaydı da oğlumun boğazının kesildiğini görmeseydim.” diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir