taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.4494
Euro
7.1849
Altın
1628.22
Borsa
88125.04
Gram Altın
338.061
Bitcoin
43111.74

Genç sporculara 'Yarınımız sizlersiniz' mesajı

Üsküdar Belediyesi'nin düzenlediği "Üsküdar Enlerini Arıyor" eğlenceli atletizm müsabakalarının birinci kademe yarışmaları geçtiğimiz günlerde neticelendi.

22.02.2014 - 15:53..
Whatsapp ile paylaş

Madalya törenine Ak Parti Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen de katıldı. Genç Sporculara madalyalarını takdim eden Başkan Adayı Türkmen " Çocuklarımızı spor konusunda her zaman destekledik, her zaman da desteklemeye devam edeceğiz." dedi.  Atatürk’ün de spora ve sporcuya verdiği önemi vurgulayan Türkmen, “Yarınımız olacak olan bu güzel evlatlarımızı sporun her branşıyla buluşturmak ve onların kendine güvenen sağlıklı ve doğru birer birey olmalarını sağlamak hepimizin görevidir. Bu görevin bilinciyle hareket edip onlara sağlıklı bir gelecek ortamı oluşturmak için elimizden geleni yapacağız.” dedi.  

Genç sporculara 'Yarınımız sizlersiniz' mesajı

Sporun sağlık dışında gençlerimizin sosyalleşmesi ve kişisel olarak gelişmeleri açısından da faydalı bir ortam oluşturduğunu vurgulayan Türkmen “ Bu tip sosyal aktiviteler çocuklarımızı ve gençlerimizi kötü alışkanlık edinmekten alıkoyup, düzgün ve kaliteli bir sosyal çevre oluşturmalarına vesile oluyor. Kendilerini hem bireysel olarak bir toplulukta daha rahat ifade edebilme imkanı buluyorlar, hem de takım çalışmasında birlik olma, ekip ruhuyla hareket edip bir bütünün parçası olarak üstlerine düşen görev ve sorumluluğu yerine getirme bilincine sahip oluyorlar.” diyerek gençler için bir çok çalışma içinde olacaklarının altını çizdi. Genç sporcuların ve seyircilerin büyük ilgisi altında madalya kazanan gençleri tek tek kutlayan ve başarılarının daim olmasını dileyen Hilmi Türkmen, “ Yarınımız sizlersiniz.” diyerek konuşmasını alkışlar eşliğinde sonlanırdı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir