taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.4494
Euro
7.1849
Altın
1628.22
Borsa
88125.04
Gram Altın
338.061
Bitcoin
43111.74

Gülben Ergen'den ülkücüleri kızdıran paylaşım

Şarkıcı Gülben Ergen'in, Özgecan Aslan'ın katil zanlısı Suphi Altındöken ile Fatih Gökçe'nin Facebook hesaplarında ülkücü işaretiyle poz verdikleri fotoğrafı paylaşarak yazdıkları, ülkücüleri kızdırdı.

16.02.2015 - 23:09..
Whatsapp ile paylaş
Gülben Ergen'den ülkücüleri kızdıran paylaşım

gülben ergen

Özgecan Aslan'ın katili Suphi Altındöken'in resmini paylaşan Gülben Ergen ülkücüleri kızdıran şu sözleri yazdı:

"Kıza tecavüz ettiğin yüzün, işkence bakan gözün, o birleştirdiğin parmaklarınla mı kestin Özge yi! O parmaklarınla mı yaktın sonra! Neslin kurusun"

Gülben Ergen'den ülkücüleri kızdıran paylaşım

Gülben Ergen'in "ülkücülerin el işareti" üzerinden yaptığı bu yorum sonrasında instagram bir anda karıştı. Ergen'e tepki mesajları yağdı:

Gülben Ergen tepkiler üzerine bu kez şu tweet'i attı:

"Katilin sembolüne takılanlar ayıpların en büyüğü size. Bir can gitmiş, ülke ayağa kalkmış, konu kadın cinayetleri, vahşet. Neyin derdindesiniz?! Cinayetin şeklini, elinin sembolünü sorgulayarak bi yere varamazsınız. Aranmayı benim üzerimden yapanlar aradığınız bende yok! Başka yere!"

MEHMET ASLAN TEPKİ GÖSTERDİ

MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı oyuncu Mehmet Aslan, Gülben Ergen 'e ilk tepkiyi veren kişi oldu. Mehmet Aslan Instagram hesabından ülkücü işareti yapan çocukların fotoğrafını paylaşarak şunları yazdı:

"Şimdi bu yavrular cani mi? Sapık mı? Canavar mı? Bu parmaklar suçlu mu? Hayır tam tersi onlar bu ülkenin geleceği, gerçek teminatı. İşte şimdi birleştirdikleri parmaklarla ileride sanata, ilime, bilime imza atacaklar; tüm önyargılara ayrımcıilara müfterilere rağmen!"

Gülben Ergen'den ülkücüleri kızdıran paylaşım

Gülben Ergen'den ülkücüleri kızdıran paylaşım

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir