taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7342
Euro
7.2869
Altın
1618.28
Borsa
89552.61
Gram Altın
350.572
Bitcoin
45018.05

Gülsüm Teyze'nin elektriğini kestiler

Antalya'da 2008 yılında trafik kazası sonucu felç olan ve kimliği tespit edilemeyen Rus gence yıllardır bakan Gülsüm Kabadayı'nın evinin elektriği 427 liralık borcu nedeniyle kesildi.

AA |
Whatsapp ile paylaş

Gülsüm Teyze'nin elektriğini kestiler

Gülsüm Kabadayı, evine 47 günlük kullanım karşılığında 427 lira elektrik faturası geldiğini söyledi. Kabadayı daha sonra Rus televizyonuna çıkarılmış ve bir Rus vekil kendisinin elini öpmüştü.

YARDIM İSTEĞİ GERİ ÇEVRİLDİ

Bu faturayı ödeme gücü bulunmadığını anlatan Kabadayı, Muratpaşa Kaymakamlığına yardım talebinde bulunduğunu ancak bu talebinin kabul edilmediğini söyledi.

Gülsüm Teyze'nin elektriğini kestiler Video

Gülsüm Teyze'nin elektriğini kestiler

"YALVARDIM AMA DİNLEMEDİLER

Dün sabah saatlerinde elektrik şirketinden görevlilerin geldiğini anlatan Kabadayı, "Görevliler elektriği keseceklerini söylediler. Elektrik kesilirse Umut'un her şeyi bitecekti. Yatağı bile elektrik ile çalışıyor. Görevlilere yalvardım ancak dinlemediler. Kestiler" dedi.

Gülsüm Teyze'nin elektriğini kestiler

Devletten aldığı bakım ücreti dışında geliri olmadığını ifade eden Kabadayı, "Bu borcu nasıl ödeyeceğimi bilmiyorum. Elektrik kesilince klimalar da çalışmadığı için ev çok soğuk. Umut'a kalın kazaklar giydirdim. Üşümemesi için battaniye ve yorganlara sardım. Kış günü ne yapacağımızı bilmiyorum" dedi.

Gülsüm Teyze'nin elektriğini kestiler

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir