Petrol
96.41
-0.25%
Euro
18.3098
0.06%
Dolar
17.9532
0.02%
Altın
1.031
0.00%
Borsa
2795
-1.59%
Bitcoin
430.440
2.80%
25ºC
İstanbul
Açık 25 C
  2 polisi sürdürdü iddiası çılgına çevirdi - İzle

  2 polisi sürdürdü iddiası çılgına çevirdi - İzle

  TBBM Genel Kurulu'nda Muharrem İnce ile Özcan Ulupınar arasında yaşanan kavga geceye damgasını vurdu
  • 21.12.2011 - 01:46

  2 polisi sürdürdü iddiası çılgına çevirdi - İzle #1

  AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar da Devrek Belediye Başkanlığı yaptığını anımsatarak, kendisinden önceki CHP'li belediyeden ''damı akan belediye binası'' devraldığını, ancak kendisinin belediye başkanlığı döneminde büyük hizmetler yaptığını söyledi.

  "MUHARREM İNCE İŞKEMBEDEN ATMAZ"

  Ulupınar'ın konuşmasının ardından sataşma gerekçesiyle kürsüye gelen CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, ''Ulupınar'ın kardeşinin şirketi milli emlak arazisini '13 liraya almak istiyorum' diyor, belediye 7 lira değer biçiyor. Kardeşinin şirketi 40 liraya alıyor. Kaymakam diretiyor ve tayini çıkıyor. Belge, tarih, sayı, hepsi elimde. Muharrem İnce işkembeden atmaz, Ziraat Bankası'nda yanlış olur, İnce'de olmaz'' diye konuştu.

  Belgeleri göstererek, ''Bu belgeler sizin değil mi?'' diye soran İnce, ''Milli Emlak'ın arsasını '7 liraya kardeşim alsın' diye uğraşacaksın. Yüreği olan Devrek'e gidip belediye meclisinde konuşmaz, gelir burada konuşur. Bu belgeler sahteyse bana dava açtırıp mahkum ettirirsiniz'' dedi.

  ''BEDELSİZ YERİNE 40 LİRAYA ALDI'

  Tekrar söz alan Ulupınar, ''Bu iftira, insaf. Kardeşim, 4 sene önce bedelsiz alma hakkı olduğu halde 40 liraya aldı. Millet daha geçtiğimiz aylarda 38 liraya almıştır. O komisyondaki başkan ben değilim, kaymakamın tayinini çıkaran ben değilim. Benim kardeşim devletle iş yapmamış, devletten kredi almamış; üst düzeyde vergi veren hayırsever bir vatandaş, işadamı. Milletin bedavaya aldığı yeri 40 liraya almış, belge burada'' diye konuştu.

  CHP'Lİ VEKİL İÇKİ İÇSİN DİYE 2 POLİSİ SÜRDÜRDÜ

  Muharrem İnce'yi geçmişten tanıdığını ifade eden Ulupınar, İnce'nin, ''Devrek'te eski CHP'li bir milletvekilinin arkadaşlarıyla içki içtiği barı, 'saat 01.00 oldu' diyerek kapanması gerektiği yönünde uyaran 2 polis memurunu, Yalova'lı olan emniyet müdürünü arayarak sürdürdüğünü'' iddia etti.

  Bunun üzerine CHP'li İnce, böyle bir olayın doğru olmadığını söyleyerek, ''Bu kadar aşağılık durum böyle olur. Ben adama diyorum ki devletin malını yemeye çalışmışsın, o bana ne diyor? Bu tamamen alçakça, hayasızca bir iftiradır. Bunu ispatlasın, yarın sabah milletvekilliğinden istifa etmeyen alçaktır, Bunu söyleyen de iki kere alçaktır'' dedi.

  İŞTE O ANLAR - TIKLA İZLE


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir