Dolar
7.2907
0.859%
Euro
8.5326
-0.9265%
Altın
2035.04
-1.3663%
Borsa
1060.59
2.5319%
G. Altın
477.149
-0.4753%
Bitcoin
84407.38
-1.3494%
25ºC
İstanbul
Açık 25 C

  Abdullah Gül Afyon ve Uşak gezisinin fotolarını paylaştı

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Afyonkarahisar ve Uşak ziyaretlerinin fotoğraflarını paylaştı.
  • 12.01.2013 - 15:22
  Abdullah Gül Afyon ve Uşak gezisinin fotolarını paylaştı

  Abdullah Gül Afyon ve Uşak gezisinin fotolarını paylaştı #1

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, perşembe ve cuma günleri Afyonkarahisar ve Uşak'a gerçekleştirdiği ziyarete ilişkin izlenimlerini ve fotoğraflarını sosyal paylaşım sitesi twitterdan paylaştı.

  MUHABBET GÖSTEREN HERKESE TEŞEKKÜR

  Cumhurbaşkanı Gül, takipçilerine perşembe ve cuma günleri Afyonkarahisar ve Uşak'ı ziyaret ettiğini belirterek, Afyon'un soğuğunun çok meşhur olduğunu ama insanlarının sıcaklığının soğuğu hissettirmediğini kaydetti. Gül, "Kışın bu soğuk günlerinde meydanlara toplanıp bana muhabbet gösteren herkese çok teşekkür ederim" dediği twitter hesabında ziyaretine ilişkin fotoğrafları da paylaştı.

  GÜL'DEN ÇOK ÖZEL FOTOLAR

  Kurtuluş Savaşı'nda zaferi getiren Büyük Taarruz'un Afyon Kocatepe'den gerçekleştiğini hatırlatan Gül, Garnizon ziyaretinde özel müzede çekilen fotoğraflar ile geçen sene Uluslararası Down Sendromlular Atletizm Müsabakası'nda dünya 3'üncüsü olan genç kızın kendisine boynundaki madalyaları gösterdiği fotoğrafı da paylaştı. Uşak'ta Atatürk ve Kurtuluş Anıtı önünde Uşaklı vatandaşların kendisine büyük sevgi gösterdiğini belirten Gül, fotoğrafı da takipçileriyle paylaştı.

  ÇOCUK MUTLULUKTAN UÇUYORDU

  Uşak'ta 37 cirit takımı olduğunu öğrenince bu ata sporunun şehirle ne kadar bütünleştiğini gördüğünü belirten Cumhurbaşkanı Gül, kar altında gösteri yapan takımdaki genç kızın maharetiyle göz doldurduğunu ifade ederek, bu genç kızın fotoğrafını da paylaştı. Belediyeye ait rehabilitasyon merkezinde atlar kullanılarak engelli çocukların tedavi edildiğini belirten Gül, bir uzmanın küçük bir çocuğu atla gezdirerek tedavi programını uyguladığı anı gösteren fotoğrafı "Seansın sonunda çocuk mutluluktan uçuyordu" notuyla paylaştı.

  ABDULLAH GÜL'ÜN PAYLAŞTIĞI FOTOĞRAFLAR

  Görüş Bildir