Dolar
6.8631
0.0291%
Euro
7.7399
-0.12%
Altın
1801.02
-0.1336%
Borsa
115793.59
0%
G. Altın
397.456
-0.1231%
Bitcoin
63334.67
-0.5467%
21ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 21 C

  Abdullah Gül dev Türkiye haritasını imzaladı

  Cumhurbaşkanı Gül, bütün illeri gezen ilk cumhurbaşkanı olması sebebiyle kendisi için hazırlatılan dev Türkiye haritasını imzaladı.
  • 18.06.2014 - 16:48
  Abdullah Gül dev Türkiye haritasını imzaladı

  Abdullah Gül dev Türkiye haritasını imzaladı #1

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, il ziyaretleri kapsamında geldiği Kırklareli'de Valilik, Belediye ve Kırklareli Üniversitesi'ni ziyaret ettikten sonra şehrin iş adamları, siyasetçileri ve önde gelenleriyle buluşacağı yemekli toplantı için Royal Bilgiç Otel'e geçti.

  İSTANBUL VE ANKARA'DA CUMHURBAŞKANLIĞI FORSU YER ALDI

  Burada, Cumhurbaşkanı Gül için, bütün illeri gezen ilk cumhurbaşkanı olması sebebiyle dev Türkiye haritası hazırlandı. Haritadaki illerin üzerinde Gül'ün ziyaret ettiği tarihler, İstanbul ve Ankara'da ise Cumhurbaşkanlığı forsu yer aldı. Harita üzerinde, "81 ilin tamamını ziyaret eden ilk cumhurbaşkanı. 11 Eylül 2007 tarihinde Van ile başlayan Türkiye yolculuğu, 18 Haziran 2014 Kırklareli ile tamamlandı" yazısının bulunduğu görüldü.

  ANKARA'NIN ÜZERİNE İMZA ATTI

  Cumhurbaşkanı Gül, haritada başkent Ankara'nın üzerine imza attı. Ziyaretleri hakkında bilgi veren Gül, Van ile başladığı ziyaretlerinde valiliklere gittiğini, hangi siyasi partiden olursa olsun belediye başkanlarını mutlaka ziyaret ettiğini söyledi. Gül, ziyaretlerinde düzenlenen programlarda özellikle şehit aileleri ve gazilerin masasına mutlaka gittiğini, sendikaları da ziyaret ettiğini belirterek, seçim gibi farklı süreçler nedeniyle bazı illere ziyaretinin geciktiğini anlattı. Cumhurbaşkanı Gül, bütün şehirleri gezmekten büyük bir mutluluk duyduğunu sözlerine ekledi.

  Abdullah Gül dev Türkiye haritasını imzaladı #2

  SON ZİYARETİ OLMASI NEDENİYLE FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

  İl ziyaretleri kapsamında Kırklareli'nin son ziyareti olması nedeniyle ekibiyle fotoğraf çektiren Gül, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve Kırklareli Valisi Mustafa Yaman ile de poz verdi. Gazetecilerin fotoğraf çektirme talebi kendisine iletilen Gül, yanına çağırdığı basın mensuplarıyla fotoğraf çektirdi. Cumhurbaşkanı Gül'e, 39 numaralı Kırklarelispor forması hediye edildi.

  Abdullah Gül dev Türkiye haritasını imzaladı #3

  Abdullah Gül dev Türkiye haritasını imzaladı #4

  Görüş Bildir