Petrol
95.01
-3.20%
Euro
18.2516
-0.81%
Dolar
17.9626
0.17%
Altın
1.027
-1.12%
Borsa
2857
-0.25%
Bitcoin
436.298
-0.48%
24ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 24 C
  Abdullah Gül hizmete devam dedi

  Abdullah Gül hizmete devam dedi

  Memleketi Kayseri'de verdiği iftarda geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Gül "Yapılacak çok iş var. Millete hizmete devam edeceğim" dedi..
  • 07.07.2014 - 08:56

  Abdullah Gül hizmete devam dedi #1

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, görev süresinin sona ermesinin ardından ne yapacağına ilişkin soruları önceki gün Huber Köşkü’nde verdiği iftarda yanıtladı. Gül, "Bundan sonraki görevlerim için millet ne derse o olur" dedi.

  MİLLETE HİZMETE DEVAM EDECEĞİM

  Cumhurbaşkanı Gül, Kayseri’deki Abdullah Gül Üniversitesi’ne katkıda bulunan işadamları ve hayırseverlerle, Huber Köşkü’nde verdiği iftarda buluştu. Burada yaptığı konuşmada gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Gül "Ortaokuldan bu yana millet, devlet konularıyla ilgilendim. Merak ettiğiniz bugünkü durum için şunu söyleyebilirim; bundan sonraki görevlerim için millet ne derse o olur. Millete hizmete devam edeceğim" dedi.

  YAPILACAK ÇOK İŞ VAR

  Başbakan Erdoğan'ın cumhurbaşkanı adayı olmasıyla birlikte AK Parti'nin başına geçeceği yorumları yapılan Gül, bundan sonra yapılacak daha çok iş olduğuna vurgu yaparak şu ifadeleri kullandı: "12 senede çok işler yapıldı. Ama yapılacak da çok iş var. Türkiye’yi orta gelir grubundan çıkarıp üst gelir grubuna dahil etmek lazım. Evrensel hukuk ilkelerinin geçerli olduğu bir ülke olmak lazım. Bunun için en değerli kaynağımız; beşeri sermayemizdir. Yani müteşebbislerimiz, bilim insanlarımız, sanatçılarımız, siyasetçilerimiz..."

  Abdullah Gül: Köşk'e aday olmayacağım İZLE

  Abdullah Gül ve Recep Tayyip Erdoğan görüştü İZLE


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir