Euro
10.2974
-0.11%
Dolar
8.767
0.06%
Altın
493.58
0.55%
Borsa
1.401
0%
Bitcoin
387.927
1.93%
13ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 13 C
  Abdullah Gül'den Alex esprisi

  Abdullah Gül'den Alex esprisi

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Fenerbahçe'den ayrılan Alex de Souza için konuştu.
  • 12.10.2012 - 14:01

  Abdullah Gül den Alex esprisi #1

  Kulağındaki rahatsızlık nedeniyle havayolunu kullanamayan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, karayolu ile Ankara'dan İstanbul'a geçerken, uzun yıllar akademisyen olarak görev yaptığı Sakarya'dan geçişinde Sapanca Gölü kenarında programında olmamasına rağmen çay için mola verdi. Cumhurbaşkanı Gül, burada Fenerbahçe forması giyen kadın taraftara, "Alex'i de gönderdiniz" diye espri yaptı.

  SAPANCA TESİSLERİNDE MOLA

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TEM Otoyolu Sapanca Gölü kenarında bulunan Sasa Tesisleri'nde çay molası veren Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e burada Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu Sasa, dinlenme tesisleri Sahibi Nurettin Demirm ve Abdullah Erdoğan eşlik etti.

  GÜL'DEN SAPANCA'DA ÇAY MOLASI

  MAKAM ARABASINDAN ALEX YORUMU

  Tesislerin içerisinde Sapanca Gölü manzarasıyla çay içen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e, Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu  'Sapanca Kitabı' hediye etti. Çay sohbetinden sonra kalkan Cumhurbaşkanı Gül'e tesislerdeki vatandaşlar büyük ilgi gösterirken, üzerinde Fenerbahçe forması olan kadın taraftarı görünce makam arabasının içerisinde "Alex'i de gönderdiniz" diyerek espri yaptı. Tesislerde mola veren bazı yabancı turistler de Cumhurbaşkanı Gül'e sevgi gösterisinde bulundu.

  GÜL'DEN ALEX ESPRİSİ

  Abdullah Gül den Alex esprisi #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir