Euro
15.3340
-0.61%
Dolar
13.4445
-0.55%
Altın
786.2410
-0.43%
Borsa
2,085.76
0.62%
Bitcoin
576.514
-1.76%
8ºC
İstanbul
Çok bulutlu 8 C
  Abdullah Gül'ün hastaneden ilk fotoğrafları

  Abdullah Gül'ün hastaneden ilk fotoğrafları

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül hastane fotoğraflarını Twitter üzerinden paylaştı.
  • 30.08.2012 - 10:38

  Abdullah Gül ün hastaneden ilk fotoğrafları #1

  Kulak rahatsızlığı nedeniyle 1 haftadır Hacettepe Üniversitesi Hastanesi'nde tedavi gören Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan ilk hastane fotoğrafını yayınladı.

  Sağlık durumu hakkında bilgi veren Gül, "Hacettepe Üniversite Hastanesi'ndeki tedavim sürüyor. Daha birkaç gün burada kalacağım. Sağ olsun, tüm personel ellerinden gelen her şeyi yapıyor. Çok şükür, sağlık durumum iyiye gidiyor. Doktorlarım gerekli açıklamaları yapıyor, en güncel bilgileri sürekli sizlerle paylaşıyorlar zaten" diye yazdı.

  "ÇOK İSTEMEME RAĞMEN KATILAMIYORUM"

  Twitter'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı da kutlayan Gül, attığı mesajlarda şunları şöyledi:  "Herkese merhaba. Bugün 30 Ağustos Zafer Bayramı. Tüm vatandaşlarımın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum. Çok istememe rağmen, doktorların tavsiyesi üzerine törenlere katılamıyorum. Hacettepe üniversite hastanesindeki tedavim sürüyor. Daha birkaç gün burada kalacağım."

  GÜL'ÜN HASTANEDEKİ İLK FOTOĞRAFLARI

  Abdullah Gül ün hastaneden ilk fotoğrafları #2

  Devlet kademesinin ötesinde, Türkiye'nin dört bir yanından sevgi ve samimiyet yüklü geçmiş olsun mesajları yağdığını kaydeden Gül, hastanede çalışmalarına devam ettiğini, raporlar ve kitaplar okuduğunu ifade etti.

  GÜL'ÜN ÇEVRESİNDEKİ DÖKÜMANLAR

  Gül'ün Twitter üzerinden paylaştığı fotoğlarlarda çevresinde bulunan dökümanlar merak konusu oldu. Gül'ün çevresindeki dökümanların, 'Çatışma/Operasyon Bölgeleri ve Önemli Gelişmeler' başlıklı, 26 Ağustos 2012 tarihli Suriye raporu ve  George W. Bush'un başkanlık dönemini anlattığı 'Decision Points' isimli kitabı olduğu belirtiliyor.


  Görüş Bildir