Euro
10.1402
0.81%
Dolar
8.6468
1.42%
Altın
487.98
1.55%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
407.576
0.58%
20ºC
İstanbul
Açık 20 C
  Adnan Oktar ile Sibel Üresin'in canlı yayın kavgası

  Adnan Oktar ile Sibel Üresin'in canlı yayın kavgası

  Adan Oktar ile Sibel Üresin, Seda Sayan'ın programında birbirlerine yönelik sert eleştirilerde bulundular.
  • 05.10.2012 - 14:15

  Adnan Oktar ile Sibel Üresin in canlı yayın kavgası #1

  ENSONHABER.com / DETAY HABER Muhafazakar kesimin yaşam koçu olarak bilinen ve yaptığı çok eşlilik açıklamaları ile tartışma yaratan Sibel Üresin, konuk olduğu Seda Sayan'ın programında Adnan Oktar ile sert bir tartışma yaşadı.

  SİBEL ÜRESİN: YARIM DÖNÜŞ YAPMIŞLAR

  Adnan Oktar'ın kızlarını eleştiren Sibel Üresin: "Dönüş yapmış olabilirler. Dönüş biraz yarım dönmüş olmuş sanki. Dönüşlerini tamamlamadan ekrana çıkmaları son derece yanlış. Tamamen toparlanarak canlı yayına çıksalar daha çok kişiye faydalı olurlar. Çarşaflı kadınlar çıkıyor, yüzünde bir ton boya var. Hepsinin göğüsleri silikonlu" şeklinde bir eleştiride bulundu.

  ADNAN OKTAR: ÜRESİN ARİF HOCANIN GÖZLERİNE BAKIYOR

  Üresin'in bu eleştirisi üzerine canlı yayına bağlanan Adnan Oktar, Sibel Üresin ile sert bir tartışmaya tutuştu. Sibel Üresin'i dürüst olmamakla suçlayan Adnan Oktar; "Dinen bir erkeğin gözlerine dikkatli bakmak caiz değildir.Program boyunca dikkat etti, hanım kardeşim Arif Hocamızın gözlerine dikkatlice bakıyor" şeklinde bir ifade kullandı.

  Adnan Oktar'ı kendisine yanlış bakmakla suçlarken: "Ben sizin yanınızdaki kadınlara baktığınız gibi bakmadım Arif Hocamızın gözlerine" dedi.

  Sibel Üresin'den Adnan Oktar ve kızlarına eleştiri

  Adnan Oktar ile Sibel Üresin in canlı yayın kavgası #2

  Adnan Oktar ile Sibel Üresin in canlı yayın kavgası #3

  HABERİ YORUMA KAPATTIK ÇÜNKÜ.. Siz okurlarımızı koruma için bu haberi yoruma kapattık! Adnan Oktar'ın avukatları açtığı davalarla polisleri, hakimleri bezdirmiş durumdalar. Hemen her habere, her yoruma dava açar hale geldiler. Sizler de mahkeme köşelerinde sürünmeyin, gereksiz tazminatlar ödemeyin diye koyduğumuz bu yasağı anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. İmza: Okur dostu Enson haber:)

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir