Euro
15.2828
0.26%
Dolar
13.4406
0.12%
Altın
795.8830
0.01%
Borsa
2,042.08
3.14%
Bitcoin
570.708
-1.58%
1ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 1 C
  Adnan Oktar'ın kızları ilk kez bir TV'ye konuştu

  Adnan Oktar'ın kızları ilk kez bir TV'ye konuştu

  Adnan Oktar'ın hanım konukları ilk kez bir TV kanalına kendilerini anlattılar..
  • 05.10.2012 - 13:53

  Adnan Oktar ın kızları ilk kez bir TV ye konuştu #1

  Uyduda yayın yapan A9 kanalındaki sohbet programı ve danslarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Adnan Oktar, çok konuşulmaya devam ediyor. Aynı programda en az Adnan Oktar kadar konuşulan birileri daha var.

  OKTAR'IN ÇOK KONUŞULAN HANIM KONUKLARI

  Onlar da makyajları, saç stilleri, kıyafetleri ve fizik yapılarıyla en az Oktar kadar dikkatleri üzerine çeken kadın konuklar. Bu zamana kadar haklarında pek fazla bir şey bilinmeyen kızlar ilk kez ekranlardan hayranlarına seslendi.

  NEDEN Mİ ADNAN OKTAR'IN YANINDAYIZ

  Seda Sayan’ın TV8 ekranlarında sunduğu Seda Sultan programının gelecek haftaki yayınına konuk olacak kızlar tanıtım jeneriğinde Neden Adnan Oktar’ın yanında yer aldıklarını anlattı.

  ADNAN OKTAR'IN KIZLARI İLK KEZ TV'YE KONUŞTU

  Adnan Oktar ın kızları ilk kez bir TV ye konuştu #2

  HABERİ YORUMA KAPATTIK ÇÜNKÜ.. Siz okurlarımızı koruma için bu haberi yoruma kapattık! Adnan Oktar'ın avukatları açtığı davalarla polisleri, hakimleri bezdirmiş durumdalar. Hemen her habere, her yoruma dava açar hale geldiler. Sizler de mahkeme köşelerinde sürünmeyin, gereksiz tazminatlar ödemeyin diye koyduğumuz bu yasağı anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. İmza: Okur dostu Ensonhaber :)


  Görüş Bildir