Petrol
113.19
2.85%
Euro
17.8272
-2.47%
Dolar
16.8844
-2.70%
Altın
992.35
-2.31%
Borsa
2554
0.43%
Bitcoin
361.448
0.36%
26ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 26 C

  Afyonkarahisar'da Feyzioğlu protestosu

  Erdoğan’ın Afyonkarahisar’da kaldığı otel önünde toplanan yaklaşık 700 kişi, Feyzioğlu’nun dünkü Danıştay toplantısında yaptığı konuşmayı protesto ettiler.
  • 11.05.2014 - 15:57
  Afyonkarahisar'da Feyzioğlu protestosu

  Afyonkarahisar da Feyzioğlu protestosu #1

  Kentte ‘Afyonkarahisar Sivil Toplum Kuruluşları’ adı altında bir araya gelen yaklaşık 40 sivil toplum örgütü AK Parti 22’nci İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nın yapıldığı NG Güral Otel önünde toplanan eylemciler yoğun yağmura rağmen sloganlar eşliğinde, yaptıkları basın açıklaması ile Fevzioğlu’nun Danıştay toplantısında hükümeti hedef alan konuşmasını protesto ederek, Başbakan Erdoğan’a destek oldular.

  Afyonkarahisar da Feyzioğlu protestosu #2

  BASIN AÇIKLAMASI YAPILDI

  Ellerinde ‘Baroya One Minute’ yazılı dövizlerle eylem alanına gelen protestocular adına basın açıklamasını okuyan Av. Mehmet Akif Kurtulmuş, dün gerçekleşen gerginlik sonrası Başbakan, Cumhurbaşkanı ve devlet protokolünün törenden ayrılmasının gerekli bir davranış olduğunu ve desteklediklerini söyledi. Akif, açıklamalarını şöyle sürdürdü; “Bürokratik kurumların ve meslek kuruluşlarının başında bulunanların milletin iradesini ve devletin onurunu temsil eden seçilmişlere karşı yetkilerini ve nezaket kurallarını aşan hadsiz davranış ve konuşmalarını demokratik temayüllere aykırı buluyor ve protesto ediyoruz. Afyonkarahisar sivil toplum kuruluşları olarak Başbakanımıza yapılan bu edepsizliği şiddetle kınıyor ve irademize sahip çıktığımızı ilan ediyoruz”.

  Afyonkarahisar da Feyzioğlu protestosu #3

  Protesto eylemi Başbakan Erdoğan lehine atılan sloganların ardından olaysız bir şekilde sona erdi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir